Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Untitled Document
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Збирання електричних щитів

Альтернативна енергетика

Сонячні батареї, вітрогенератори.

Ціни на соначні батареї та готові комплекти

Доброго дня!

На цій сторінці ми розповімо вам про усі аспекти альтернативної енергетики. Ви дізнаєтесь про переваги сонячних батарей та вітрогенераторів в порівнянні з традиційною, та випадках, коли її доцільно застосовувати. Ми розповімо про основні елементи вітро та сонячних електростанцій - інвертори, контролери, акумуляторні батареї. Ви навчитесь розраховувати сонячні електростанції поетапно, і зможете приблизно дізнатись скільки буде коштувати Ваша сонячна електростанції, та вона вам дасть.

Запитання-відповіді по сонячним батареям

Види сонячних електроснанцій

Переваги сонячних електростанцій

Для чого потрібно встановлювати сонячні батареї, або вітрогенератори? Основні переваги даних систем:

вигода від сонячних батарей

Сонячні батареї.(Фотоелектричні модулі)

принцип і будова сонячної батареї

термін служби сонячних батарей

Сонячні батареї
У нас ви можете знайти широкий спектр продукції для альтернативної енергетики. До таких продуктів в першу чергу відносяться системи для перетворення сонячного світла в електрику - сонячні фотоелектричні батареї та системи на їх основі.

Принцип дії сонячних батарей полягає в прямому перетворенні сонячного світла в електричний струм. При цьому генерується постійний струм. Енергія може використовуватися як безпосередньо різними навантаженнями постійного струму, так і запасатися в акумуляторних батареях для подальшого використання при необхідності. Також, акумуляторні батареї забезпечують живлення пікового навантаження, тобто струм навантаження забезпечується сумою струмів від сонячної батареї і від акумулятора. Якщо необхідно отримати 220В змінного струму, то необхідно використовувати перетворювачі постійного струму в змінний струм - інвертори. Більш докладно про принцип дії сонячних фотоелектричних систем ви можете почитати на наступних сторінках:.

сонячні батареї івано-франківськ    
контроллери заряду
Батареї для сонячних модулів Інвертори

Монокристал або полікристал, що вибрати

Плюси і мінуси сонячної електростанції

Установка сонячних панелей

Запитання-відповіді по сонячним батареям

Розрахунок сонячних батарей. Теорія та конкретний приклад.

Далі ми поговоримо про методику розрахунку сонячних батарей - вибір потужності, типу та кількості батарей, контролера, інвертора та акумуляторних батарей. В наступних статтях Ви ознайомитесь з методом розрахунку фотоелектричної системи та побачите конкретний приклад розрахунку сонячних батарей для будинку з живленням від електрогенератора та сонячних баратей..

Розрахунок потужності обладнання для сонячних батарей СТЕМ Івано-франківськ Вибір потужності сонячних батарей СТЕМ Івано-Франківськ Вибір контроллера для сонячних батарей СТЕМ івано-франківськ
Сонячні батареї івано-франківськ
Вибір акумуляторів для сонячних батаерей, івано-франківськ вибір інвертора для сонячних батарей СТЕМ Івано-Франківськ побудова системи на основі розрахованих даних СТЕМ Івано-франківськ

Ціни на сонячні батареї та компоненти для них.

Подивіться нові цікаві ціни у нашому інтернет-магазині

Ціни на готові коплекти зеленого тарифу

Залежно від ваших потреб можна підібрати сонячну електростанцію будь-якої цінової категорії. В наступних сторінках можете визначитись з цінами на компоненти та передивитись готові типові пропозиції, які поможуть орієнтовно зорієнтуватись в цінах на сонячні електростанції.

Сонячні батареї СТЕМ Івано-франківьк Ціна на акумулятори СТЕМ Івано-Франківськ Ціни на контролери Ціни на інвертори СТЕМ Івано-Франківськ
цінові пропозиції на сонячні електростанції СТЕМ івано-франківськ

Відеоролики про сонячні батареї.

В цьому розділі ви зможете переглянути наші короткі відеоогляди обляднання, яке входить до сонячної електростанції . Ми ознайомимо вас з інверторами, контролерами, акумуляторами та власне сонячними батареями. Дані відео дадуть вам базові знання про сонячні електростанції та допоможуть визначитись, чи потрібне вам таке джерело електроенергії.

Переваги сонячних батарей СТЕМ Івано-Франківськ Сонячні батареї івано-франківськ СТЕМ сонячні батареї відео ІВано-франківськ
Акумулятори для сонячних батарей відео СТЕМ Івано-Франківськ Інвертор для сонячних батарей Відеао Будова сонячної електростанції СТЕМ Івано-Франківськ

Вітрогенератори

Сучасна мала вітроенергетика досягла великих успіхів. Сьогодні вітрогенератори здатні працювати в областях з малими і середніми вітрами. До таких областей відноситься більша частина поверхні земних материків.

Маючи у своєму складі високотехнологічні механічні та електронні компоненти, сучасні малі вітрогенератори ефективно виробляють енергію в місцевостях із середньорічною швидкістю від 2,5 м / c.

Застосування у складі вітрогенераторів акумуляторних батарей і електронних схем регулювання та перетворення напруги дозволило спростити механічні елементи вітроколеса, підвищити надійність і довговічність, зробило можливим отримувати стабільну напругу 220В 50Гц незалежно від змін швидкості вітру і навіть в умовах нетривалих штилів.

Сформовані умови ринку і технологічні напрацювання виробників роблять малу вітроенергетику доступніше для звичайної людини.

сонячні батареї івано-франківськ    
контроллери заряду
Батареї для сонячних модулів Інвертори

 

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308