Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Untitled Document
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

на головну сторінку розділу альтернативна енергетика

Зелений тариф для приватних домогосподарств

Ціни на готові комплекти для зеленого тарифу

Зараз в Україні все більше людей встановлює сонячні панелі на приватних будинках. Власна сонячна електростанція дозволяє економити на оплаті електроенергії та бути незалежним від місцевих ОблЕнерго. Але після вступу в силу закону про «зелений» тариф для домогосподарств, власна сонячна електростанція дає можливість ще й непогано підзаробити.

На даний момент зелений тариф в Україні один з найвищих по Європі і дає можливість окупити вкладені інвестиції в сонячні установки за 6-8 років. Зараз приватний домовласник має можливість встановити сонячну електростанцію СЕС потужністю до 30 кВт і отримувати до 5 грн за кожен проданий кВт.

Як отримати зелений тариф для приватної сонячної електростанції в Україні

1. Огляд місця, де має бути встановлена сонячна система,

На панелі не повинна падати тінь. 250 Ватна сонячна панель при яскравому сонцю видає 8А, якщо хоча б 5 % панелі закрито тінню, страм падає до 1- 1,5А. Має бути необхідна площа. 1 250 Ватна панель займає площу приблизно 1,5 м. кв. Для установки потужністю 10 кВ необхідно 60 м. кв. прощі, для 30 - кіловатної установки потрібно вже 180 м. кв. Оптимальноми є розміщення панелі на південь під кутом нахилу 35-40 градусів. Допустимий поворот даху на підвенний схід, або підвенний захід.

2. Вироблення техумов на зелений тариф.

Для цього вам потрібно звернутись у вас місцевий РЕМ, взявши з собою документи(паспорт та свідоцтво на право власності). Вартісь витрат тут залежить під дозволеної потужнсоті. Якщо наприклад у вас вже є дозволена потужність 10 кВт і ви плануєте влаштувати 10-кіловатну сонячну станцію, то ви заплатите лише за нові техумови та заміну лічильника. Якщо дозволена потужність у вас менша, ніж планована кількість сонячних батарей, то необхідно доплатити за підведення більшої потужності

3. Вибір обладнання для сонячної електростанції

Для установки сонячної електростанції на 10 кВт потрібно: 33 - 40 сонячних панелей потужністю 250 - 300 Вт Відповідно, можна й іншу кількість, але їх сумарна потужність не повинна перевищувати дозволену потужність по DC входу інвертора. Можна набирати СЕС батареями потужністю 50-150Вт, але вартість 1 Вт потужності в них дорожча

Вибір сонячних панелей:

поширеними є кремнієві монокристалічні і полікристалічні фотоелементи. Монокрислатічні панелі мають дещо менші габарити при тій самій продуктивності, але дорожчі. В системах зеленого тарифу переважно використовують полікристалічні сонячні панелі.

Вибір інвертора. Для зеленого тарифу використовуються виключно мережеві інвертори, які одразу віддають вироблену електроенергію в мережу. Для таких систем акумулятори непотрібні. Оскільки інвертор -дорога високотехнологічна річ, ми рекомендуємо брати найякісніший, самі пропонуємо німецький Refusol

Вибір автоматики: автоматика встановлюється в коло змінного і постійного струму. Вона є уніфікованою і представлена ​​багатьма виробниками.
Вибір системи кріплень сонячних панелей: в залежності від типу покриття даху або конструкції вибирається система кріплень сонячних панелей. Найважливішим місцем системи кріплень є контакт з поверхнею даху (якщо ви встановлюєте на даху), де неприпустимі протікання. Маса панелей приблизно 20кг. Системне кріплення 100-200 кг. Тобто в сумі до 1000 кг. на 10-кіловатну установку Ця маса є рівномірно розподіленою, тому на правильно розрахованому і побудованої даху - це не велике навантаження у порівнянні, наприклад, зі сніговими навантаженнями.

4. Монтаж і пробний запуск

Монтаж сонячних панелей на дах може зробити будь - яка людина, яку має досвід монтажу дахів, тут немає нічого складного. Інша справа - це розробка електричної схеми, підключення панелей, інвертора та автоматики, це має робити досвідчений електрик.

5. Заява в РЕЗ про підключення СЕС.

Тепер можна сміливо подавати заяву на підключення СЕС в місцевий РЕМ. У РЕМі є зразок заяви, який необхідно заповнити.

6. Отримання ОТЗ (організаційно технічні заходи)

За фактом заяви РЕЗ повинен видати ОТЗ, який виконують або вони самі, або їх підрядні організації, а заявник лише оплачує устаткування (двонаправлений лічильник, модем і послугу монтажу) . На даному етапі проблем не повинно виникати.

7. Складання договору купівлі-продажу між Обленерго та власником приватного домогосподарства

Після виконання ОТС можна підписувати договір купівлі-продажу електроенергії. Він підписується між Обленерго та власником приватного домогосподарства. Як правило, представник ОблЕнерго приїжджає на об'єкт, оглядає СЕС та підписує договір. У договорі потрібно вказати реквізити для отримання коштів, тому про це треба заздалегідь подбати. Банк, на рахунок якого ви будете отримувати гроші, можете вибирати самостійно. ОблЕнерго не ставить вимог. У договорі вказуються терміни і спосіб оплати.

Цей алгоритм може незначно змінюватися в різних регіонах, так як сьогодні кожен ОблЕнерго має свого власника і умови надання зеленого тарифу можуть відрізнятися.

 

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308