Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Untitled Document
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

на головну сторінку розділу сонячні батареї

Відео. Будова сонячної електростанції.

Переваги сонячних батарей СТЕМ Івано-Франківськ Сонячні батареї івано-франківськ СТЕМ сонячні батареї відео ІВано-франківськ Акумулятори для сонячних батарей відео СТЕМ Івано-Франківськ Інвертор для сонячних батарей Відеао  

 

Доброго дня шановні відвідувачі нашого сайту.
Сьогодні ми розглянемо схему сонячної електростанції. Ця схема образно дає зрозуміти, яким чином що і з чим з'єднується. Склад системи вам вже знайомий - це сонячні модулі, контролер заряду, акумуляторні батареї та інвертор. Це класичний вигляд сонячної електростанції. Де б ви її не зустріли, вона може відрізнятись за кількістю та характеристиками компонентів, але вигляд її завжди буде такий.
Сонячні модулі під'єднуються до зарядного приладу. Зарядний прилад під'єднується відповідно до акумуляторів а акумулятори до інвертора. А від інвертора відповідно живиться все обладнання Вашого будинку для якого ви розрахували даний інвертор. Крім того передбачене живлення 12-вольтового навантаження напряму від контроллера. Ця функція особливо вигідна в зимовий період для маленьких електростанції. Тому що зимою, коли сонця особливо мало, в невеликих системах втрати холостого ходу інвертора дуже відчутні а до 12-Вольтової мережі ви можете підключити як лампочки відповідної напруги так і автомобільні зарядні пристрої для ноутбуків, телефонів, телевізорів і т.д.
Великою перевагою сонячної електростанції є її гнучкість. Якщо збільшити кількість панелей - акумулятори будуть заряджатись швидше , якщо збільшити кількість акумуляторів - то збільшиться час автономної роботи при повній відсутності сонця. Отже вам не обов'язково оплачувати обладнання на всі ваші потреби одназу - можна придбати невелику електростанцію та поступово її збільшувати. Крім того цю систему можна нарощувати вітрогенератором, що збільшить її функціональність в зимовий період.
На цьому на сьогодні все. До-побачення. До наступних зустрічей.

 

 

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308