Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Untitled Document
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

на головну сторінку розділу сонячні батареї

Відео. Акумулятор для сонячних батарей.

Переваги сонячних батарей СТЕМ Івано-Франківськ Сонячні батареї івано-франківськ СТЕМ сонячні батареї відео ІВано-франківськ   Інвертор для сонячних батарей Відеао Будова сонячної електростанції СТЕМ Івано-Франківськ

 

Доброго дня шановні відвідувачі нашого сайту
Сьогодні ми докладно поговоримо про акумулятори для сонячних батарей. Коли йдеться про сонячну електростанцію, то стає зрозуміло, що одними сонячними панелями тут не обійтись, нам десь треба зберігати надлишок електроенергії, щоб ми змогли нею скористатись коли немає сонця. Ми знаємо багато видів акумуляторів - стартерні які стоять на автомобілях, тягові що стоять на навантажувачах, акумулятори для буферного режиму які призначені для короткочасного використання в періоди, коли немає електроенергії від мережі.
Ми розглянемо основні два типи свинцево кислотних акумуляторів - гелеві та AGM. Докладно про їх будову ви можете дізнатись з наших сторінок на сайті. Основними їх відмінностями є те що AGM дешевші, а гелеві можуть витримувати більшу кількість зарядів розрядів. Тому для систем аварійного живлення ми рекомендуємо використовувати AGM акумулятори , для сонячних систем які працюють, як основне джерело електроенергії виключно -гелеві.
Тепер розкажемо про характеристики акумуляторів на нашому прикладі.
Ми маємо  перед собою 100 ампер-годинний гелевий акумулятор. Опишемо його характеристики. Коли ми говоримо про використання акумуляторів для постійної роботи то про термін служби можна забути - основною характеристикою працездатності акумулятора є кількість циклів зарядки - розрядки, яку він витримує. Типовий гелевий акумулятор може витримати 1200 розрядів на 30% 550 розрядів на 50% та 350  100%-них розрядів. Отже ми бачимо, що чим менше розряджати акумулятор, тим більшим буде його термін служби
Слідуючим  важливим показником  акумуляторних батарей є його ємність. В нашого піддослідного ємність складає 80 ампер-годин при напрузі 12 Вольт. Перемножуємо ці числа та отримуємо запас енергії  0,98 Кіловат-години. Це означає що повністю забяджений акумулятор зможе на протязі 98 годин підтримувати роботу 10 Ватної енергозберігаючої лампочки, на протязі 16 годин підтримувати роботу 60-Ватного ноутбука і так далі, головне щоб сонце встигало його знов заряджати.

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308