Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Untitled Document
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

на головну сторінку розділу сонячні батареї

Відео. Елементи сонячної електростанції

Переваги сонячних батарей СТЕМ Івано-Франківськ   сонячні батареї відео ІВано-франківськ Акумулятори для сонячних батарей відео СТЕМ Івано-Франківськ Інвертор для сонячних батарей Відеао Будова сонячної електростанції СТЕМ Івано-Франківськ

 


Доброго дня шановні відвідувачі нашого сайту.
Сьогодні я хотів би розповість Вам про склад сонячної електростанції. Що повинно входити в цай склад?
Почнемо по порядку
1. Першим та основним елементом є сонячні модулі. Їх ще називають сонячними панелями. Сонячні панелі збирають в сонячні батареї. Їх можна розміщувати на даху, на землі, на підставках. В принципі не суттєво де, головне щоб це місце було найосвітленіше. Їх завдання перетворювати світловий потік сонця і звичну для нас електроенергію. Ми вже можемо за допомогою одного лише модуля мати електроенергію просто під'єднавши до клем модуля лампочку - 12 чи 24 вольтову лампочку залежно від напруги модуля. Проте тоді виникає одна проблема - напруга модуля знінюєтьмя в залежності від яскравості сонячного випромінювання - при ясному небі вона одна, сонце зайшло за хмару - напруга знизилась, настала ніч-напруга зникла взагалі. Наврядчи вам сподобається такий спосіб використання.
2. Для цього ми ставимо наступний прилад - акумулятор. Акумулятор призначений для акумулювання тої електроенергії, яку виробило сонце, а ми не спожили миттєво. Також він виконує роль стабілізатора напруги. Він вирівнює стрибки напруги які відбуваються на сонячній панелі в періоди хмарності та видає на обладнання стабільні 12,24 чи 48 Вольт в залежності від обладнання.
3. Наступним необхідним елементом в даній системі являється контролер заряду. Справа в тому, що акумулятори бояться як сильного розряду, так і перезаряду. Контролер заряду призначений для регулювання режиму заряду. Він слідкує за напругою акумулятора і бачить коли він зарядився, після чого відключає сонячні панелі, та вмикає їх, коли з акумулятора починають  споживати електроенергію. На даній моделі ви бачите три групи контактів - вихід на сонячні панелі, вихід на акумулятор та вихід на 12-вольтове навантаження. Тобто цей контролер дозволяє підключати 12-вольтове навантаження, контролювати рівень заряду акумулятора і при низькому рівні заряду відключати навантаження.
В принципі ми вже маємо готову систему, яка може працювати. Проте ми всі звикли до обладнання, яке живиться від мережі змінного струму напругою 220 Вольт.
4. Для того, щоб перетворити 12 вольт постійного струму в 220 Вольт змінного струму  нам і потрібен інвертор. Основною характеристикою інвертора є його потужність - ця величина визначає максимальну сумарну потужність приладів, які ви можете ввімкнути одночасно..
На цьому на сьогодні все. До-побачення. До наступних зустрічей.

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308