Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Untitled Document
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

на головну сторінку розділу сонячні батареї

Відео. Переваги сонячних батарей.

Сонячні батареї івано-франківськ СТЕМ сонячні батареї відео ІВано-франківськ Акумулятори для сонячних батарей відео СТЕМ Івано-Франківськ Інвертор для сонячних батарей Відеао Будова сонячної електростанції СТЕМ Івано-Франківськ

 

1. Чому саме сонячні модулі
Доброго дня, дорогі відвідувачі нашого сайту
По-перше, дякуємо що проявили інтерес до нашого сайту. По друге - ви прийняли правильне рішення, що вирішили переглянути ці відео. Води дадуть вам чітке поняття, що таке сонячна електростанція та допоможуть прийняти рішення - потрібна, чи не потрібна Вам сонячна електростанція
Давайте розглянемо все по порядку
Основні переваги сонячних модулів
1. Простий монтаж панелей. Сонячні батареї важать відносно небагато, тому їх монтаж проводити досить легко.  В залежності від типу панелей, цю роботу може викокувати один або два чоловіка.
2.Простий монтаж проводки. Тут теж немає нічого складного плюс від акумуляторної батареї до плюса кнотролера, мінус батареї до мінуса контролера і так далі. Заплутатись  в двох проводах практично не можливо
3. Великий термін служби. На відміну від вітрогенераторів тут немає рухомих елементів, все статично. Тому просто немає чому ламатись. Виробники заявлятють про 25-30 років.
4. Обслуговування зведене до мінімуму -витирання пилу з панелей та перевірка контактних з'єднаннь . Просто, якщо місяць не було дощу, полити з шланга панелі.
5. При правильному монтажі не шкодять зовнішньому вигляду будинку.
6. Працюють абсолютно безшумно.
Перейдемо до наступного питання.

Кому потрібні сонячні модулі
Наведемо перелік випадків, коли Вам найвигідніше використовувати сонячні модулі.
1. Часті відключення від електромережі.  Споживачів електроенергії третьої категорії, по якої відносяться всі побутові споживачі(будинки, квартири і т.д.) можна відключити від мережі без попередження на 24 години а в випадку введення нових ліній - на будь-який термін. В містах це відбувається рідше, в селах -частіше, але захиститись від цього не може ніхто. Якщо вас це дратує - вам пряма дорога до нас.
2. Якість електроенергії далека від норми. Якщо ваша хата ближче до кінця старої лінії, то вам знайома ситуація, коли по вечорам напруга падає до 150-180 вольт, і ви не можете ввімкнути нічого крім лампочок. Запас енергії в акумуляторах сонячних батарей легко виправитись цю неприємність.
3.Приєднання нового будинку. Часто буває, зо плата за приєднання вища ніж встановлення сонячної електростанції. Якщо необхідна вам потужність 3-5 кВт, а лінію треба протягувати за 200 метрів, сміливо вибирайте сонячну електростанцію. За ту саму ціну ви отримаєте  безкоштовну електроенергію.
4. Електромережі відсутні взалагі. Ну тут і говорити немає про що. Треба вибирати між дизельом, вітрогенератором та сонячними панелями. При сьогоднішньому зниженні ціни на сонячні батареї я б однозначну вибрав їх.
Дякую за увагу, до наступних зустрічей.

 

 

 

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308