Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Untitled Document
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Збирання електричних щитів

на головну сторінку розділу альтернативна енергетика

Розрахунок акумуляторних батарей для сонячної системи.

Ціна на акумуляторні батареї для сонячних батарей

Акумуляторні батареї призначені для зберігання електричної енергії, яку виробляють фотоелектричні модулі. Для вибору акумуляторних батарей користуються наступними параметрами: напруга системи, тип акумулятора, необхідна ємність акумулятора.

1.Вибір напруги сонячних батарей ми розглядали на попередній сторінці. Нагадаємо, що напруга мережі вибирається кратною напрузі акумулятора - 12,24,48 або 96 Вольт. Для того, щоб напруга акумуляторів співпадали з напругою сонячних батарей(напруга сонячних батарей завжди буде трохи вища - для компенсації втрат). На даному малюнку зображені типові приклади з'єднання акумуляторів. Як видно при одній та тій самій ємності можна досягнути комфортних напруги та струму.

Підключення акумуляторів для сонячних батарей Івано-Франківськ СТЕМ

2. Вибір типу акумулятора для сонячних батарей докладно описаний в даній статті. Тому тут ми не будемо до нього повертатись.

3. Визначення необхідного запасу енергії в акумуляторах. Запас енергії в акумуляторах визначається в (Кіло)Ват-годинах. Запас енергії є добутком напруги акумулятора на ємність та кількість акумуляторів. З попереднього малюнку ми бачимо зо 4 акумулятора напругою 12 В та ємністю 100 А/год мають запас енергії 4800Вт/год(4,8кВт/год) не залежно від способу з"єднання.

Для визначення необхідного запасу енергії з попередньо розрахованих таблиць місячного споживання електроенергії вибираємо максимальне добове та середньодобове(місячне/30 днів) значення необхідної електроенергії. Значення вибираємо в тому режимі, який ми визначили основним для вибору сонячних батарей(аварійний, базовий, комфортний чи повний). Оскільки будуть дні із поживанням більшим ніж середньодобове, отримане значення запасу енергії множимо коефіцієнт(1,1-1,3 залежно від кількості потужних приладів, які рідко вмикаються)Далі визначаємся скільки днів повної автономності при відсутності сонця ми хочемо отримати та множимо на добове споживання електроенергії. Зазвичай, через високу вартість акумуляторів розраховують їх на одну добу автономної роботи. Наприклад запас на одну добу в комфортному режимі зможе вам забезпечити до тижня автономності в аварійному режимі без дозарядки.

Розрахунок на конкретному прикладі

На попередніх сторінках ми розрахували необхідне місячне споживання електроенергії для сонячних батарей, визначили необхідну кількість і потужність сонячних батарей та напругу системи. Тепер визначимо необхідну кількість сонячних батарей.

1.Напруга системи. Вибрана в попередньому розділі - 24В.

2. Тип акумуляторів - вибираємо гелеві акумулятори, так як збільшення ціни незначне при значних перевагах. Через допустимий розряд в 70% при тих самих потребах їх потрібно менше.

3.Визначення необхідного запасу електроенергії. З економічних причин запас акумуляторів розраховуємо на 1 день для комфортного режиму. Для гелевих акумуляторів допустима величина розряду 70%, враховуєм даний коефіцієнт.

З попередніх розрахунків Середнє добове споживання електроенергії- 6,06 кВт/год. Враховуючи, що будуть дні із споживанням більшим за середнє множмо на коефіцієнт 1.2. Отож необхідний запас енергії акумуляторів -=6,06*1,2/0,7=10,39 кВт/год

З нашого переліку акумуляторів вибираємо 6 акумуляторів 6FM150GEL 12В 150 А/год з сумарним запасом енергії 10,8 кВт/год. Число акумуляторів необхідно вибирати парне, щоб добитись напруги 24В.

переходимо до вибору контролера.

 

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308