Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Untitled Document
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Збирання електричних щитів

на головну сторінку розділу альтернативна енергетика

Вітрові електростанції і вітрогенератори

Енергію вітру людство почало використовувати ще в глибоку давнину, коли з'явилися перші млини і вітрила. У сучасному світі, коли традиційні енергоносії, такі як газ, нафта, вугілля і атомна енергетика постійно дорожчають, багато хто замислюється про автономний енергозабезпеченні. Одним з найкращих варіантів є установка вітрогенератора.

Вітроелектричної установка, скорочено ВЕУ, являє собою пристрій, який перетворює кінетичну енергію вітру безпосередньо в електричну енергію.

Так, залежно від номінальної потужності вітрова електростанція може використовуватися як:

По-перше, основне джерело живлення (тобто повне автономне енергозабезпечення об'єкта).

По-друге, резервне джерело живлення (тобто безперебійне або аварійне енергозабезпечення об'єкта).

По-третє, джерело для вироблення електроенергії з точки зору комерційних цілей, з метою продажу за таким «зеленим тарифом».

Вітрову електростанцію застосовують в місцях, де відсутня електромережа або відбуваються постійні збої електроенергії, а також обриви проводів.

Так, при середньорічній швидкості вітру приблизно 5-8 м / с, вітрогенератор здатний забезпечити повне і автономне енергозабезпечення об'єкта.

Як правило, термін окупності вітрогенератора - 5-7 років.

Вітрова електростанція прослужить не менше 15 років.

 

горизонтальний вітрогенератор

Широке поширення отримали вітрогенератори з горизонтальною віссю обертання, але останнім часом все більше людей приваблюють вертикальні вітрогенератори. Ці два типи генераторів електроенергії мають свої особливості, переваги і недоліки.

Для стабільної роботи горизонтальної установки необхідна щогла заввишки більше десяти метрів, а чим потужніший пристрій, тим вищою повинна бути щогла. У випадку з вертикальними вітрогенераторами щогла може бути нижче, так як під натиском вітру знаходиться велика площа. При однаковій потужності різниця у висоті щогли в середньому вдвічі. Відповідно, це позначається на фундаменті і опорних конструкціях, їх вартості і складності установки.

Негативна сторона вертикальної установки - швидкість зрушення, тобто початкова швидкість вітру, яка потрібна для того, щоб вісь почала обертатися і почав вироблятися електричний струм. Конструкція лопастей вертикального генератора така, що вони постійно долають натиск вітру, поки не досягнуть точки, з якої будуть захоплюватися ним у зворотному напрямку. Для того щоб зменшити швидкість зрушення багато виробників збільшують розміри генератора і ускладнюють опорний механізм, що позначається на його ціні. Зворотний бік медалі - йому необхідна менша швидкість вітру, щоб досягти пікової потужності і працювати на «крейсерській швидкості».

Наостанок, не можна не сказати про безшумність вітрогенераторів з вертикальною віссю обертання. Рівень шуму у них на порядок нижче, ніж у горизонтальних, до того ж вони безпечні для птахів і комах. Це важливо, адже часом контролюючі органи змушують демонтувати установки, які перевищують певний ліміт шуму. Останнім часом при виробництві вертикальних вітрогенераторів використовується технологія магнітної левітації, що також знижує рівень шуму і продовжує їх термін служби.

І вертикальні і горизонтальні вітрогенератори - прекрасний спосіб отримати безкоштовну електроенергію. Кожен тип в чомусь хороший, і не можна безумовно сказати який з них краще. У кожному конкретному випадку потрібно розглядати обидва варіанти і вибирати оптимальний варіант.

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308