Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Untitled Document
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Збирання електричних щитів

на головну сторінку розділу альтернативна енергетика

Інвертор для систем альтернативної енергетики

Інвертор - це електричний прилад, яких може перетворювати електричний струм. Простіше кажучи даний прилад робить з постійного струму змінний і навпаки. Крім цього інвертори здатні, залежно від модифікації приладу, перетворювати напругу з більш високої в більш низьку і навпаки (наприклад, з 220в видати 12в або з 24в видати 220в). Мало хто знає, але в основі цього приладу лежить відомий всім пристрій - блок безперебійного живлення (ББЖ) або простіше кажучи «бесперебійник». Принцип роботи блоку безперебійного живлення полягає в підтримці (збереженні) певного показника напруги .

Для виконання вищевказаних завдань у ББЖ закладено кілька супутніх пристроїв - це в першу чергу акумулятори. Адже в разі повного відключення електроенергії, безперебійний пристрій повинен пропрацювати деякий час (зазвичай цей час становить від 5 до 20 хвилин), що б можна було провести планове відключення електричного пристрою. У другу чергу в ББЖ обов'язково повинен входити заряджаючий компонент - зарядний пристрій, який контролює ці самі акумулятори. Третім, важливим складовим блоку безперебійного живлення є мікроконтролер (маленький комп'ютер), який має відстежувати стан напруги, і в різних ситуаціях давати команди на відключення основного живлення і підключення в роботу акумуляторів. Але це можуть бути і не акумулятори, а перетворення вхідного напруги (принцип інвертора).

За модифікаціям інвертори діляться на кілька типів. Синусоїдальні і меандрові (Несинусоїдальні), автомобільні, зварювальні та ще кілька різних видів. За типом напруги на виході приладу, інвертори діляться на синусоїдальні і меандрові або як їх ще називають не синусоїдальні інвертори. За якістю роботи приладу тут, безсумнівно, потрібно віддати перевагу синусоидальному типом приладу. Дані модифікації слід використовувати, наприклад, для підключення чутливої ​​техніки - наприклад побутової або відео, так як дані електричні пристрої (особливого імпортного виробництва) дуже чутливі по відношенню до зміни напруги. Це раніше на вітчизняних телевізорах у разі перепаду напруги можна було просто замінити запобіжник. Імпортну техніку в цьому випадку доведеться ремонтувати. На виході синусоїдального інвертора, напруга подібно до тої, яка у нас в домашній електричній розетці.

З метою економії коштів можна придбати і більш дешевий варіант інвертора. Значна різниця в ціні звичайно ж на пряму впливає на якість роботи приладу. Але це ніяк не означає, що меандрові варіанти інвертора взагалі не якісно працюють. Це не так. Просто в цьому випадку інвертор видає на виході з приладу так звану квазісінусоіду, тобто напруга являє собою форму прямокутника. Наприклад, для підключення, світлових приладів, які не так сильно чутливі до зміни напруги, цей варіант найбільш оптимальний.

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308