Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Untitled Document
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Збирання електричних щитів

на головну сторінку розділу альтернативна енергетика

Акумуляторні батареї

Ціни на акумулятори

акумуляторні батареї

  Невід'ємним компонентом фотоелектричних систем є акумуляторні батареї великої ємності, що не обслуговуються. Такі АКБ гарантують незмінну якість і збереження функціональних можливостей на протязі всього заявленого життєвого циклу.
Акумулятор (лат. accumulator збирач, від лат. Accumulo збираю, нагромаджую) - пристрій для накопичення енергії з метою її подальшого використання. Як відомо сонячні батареї працюють лише за наявності сонячного світла. Але як бути в темний час доби або навіть при набіглій хмарі,коли значно знижується робочий струм сонячного модуля. Для цього слід накопичити в акумуляторній батареї (АКБ) електричну енергію, що виробляється сонячними модулями протягом дня. Різні типи акумуляторів відрізняються за кількістю циклів заряду-розряду, терміном зберігання, ємністюі, розмірами, температурним діапазоном роботи, можливостям швидкої зарядки, мають різну вартість і т.д. Акумуляторні батареї для фотоелектричних систем повинні відповідати певним вимогам.

А саме:

• низький рівень саморозряду
• здатність працювати в режимах глибокого розряду
• робота з малими струмами заряду
• робота при негативних температурах (для систем цілорічного використання)
• мінімальні вимоги з обслуговування.

  Такими якостями володіють так звані АКБ глибокого циклу, які можуть витримувати велике число циклів заряд-розряд. Акумулятори стартерного типу, які призначені для автомобілів, не годяться для роботи в фотоелектричних системах. Їх режими роботи, розраховані на великі стартерні струми, вони абсолютно не підходять для роботи в умовах низькострумових розрядів, і як наслідок вони швидко приходять в непридатність. Крім того вони дуже «критичні» до глибоких розрядів і володіють високим рівнем саморозряду, особливо при низьких температурах. Для фотоелектричних систем використовують спеціалізовані акумулятори. У більшості випадків такі АКБ необслуговуваного типу. Найбільшого поширення набули свинцево-кислотні акумулятори як найбільш дешеві в експлуатації. У них відносна вартість 1кВт × год енергії нижче, ніж в АКБ такої ж ємності, але виготовлених за іншими технологіями. Крім того АКБ інших типів поступаються свинцево-кислотних акумуляторів за кліматичними характеристиками.

Для наших цілей найбільше підходять акумулятори, виготовлені за наступними технологіями: AGM і GEL


AGM
AGM розшифровується, як абсорбуючі скляні мати. Фактично, це звичайна склотканина, розташована між позитивними і негативними свинцевими пластинами. У цій склотканини в "зв'язаному" стані знаходиться електроліт. Завдяки тому, що електроліт знаходиться в зв'язаному стані, можлива експлуатація батарей в будь-якому положенні (наприклад, на боці).
AGM акумулятори є найдешевшими (за винятком автомобільних) з типовим терміном служби - 5 років. Однак існують моделі і з 10-и річним терміном служби. Типова модель здатна витримувати до 200 циклів розряду з глибиною 100%, до 350 - з глибиною 50% і до 800 - з глибиною 30%.
Застосовувати AGM акумулятори доцільно в системах резервного живлення, тобто там, де циклування (розряди) будуть досить рідкісним. За умови дотримання оптимального температурного режиму (15-25 градусів Цельсія) і якщо не залишати батарею в розрядженому стані, AGM модель прослужить заявлений виробником термін служби.

GEL
GEL розшифровується, як гель, а не гелій, що іноді зустрічається. У гелевих акумуляторах в якості сепаратора між свинцевими пластинами застосовується силікагель, яким заливається простір між пластинами в процесі виробництва. Силікагель після застигання являє собою тверду речовину з величезною кількістю пор, в яких утримується електроліт. Завдяки тому, що силікагель повністю займає простір між пластинами, в гелевих акумуляторних батареях практично неможливо осипання свинцевих пластин і як наслідок, закорочуванння і вихід з ладу.
Крім того, така конструкція дозволила поліпшити якісні характеристики гелевих акумуляторів, а саме, число циклів розряду і стійкість до глибоких (100%) розрядів. І якщо їх номінальний термін служби не відрізняється від терміну служби акумуляторних батарей технології AGM і тут також існують моделі з 5-и і 10-и річним терміном, то кількість циклів типової гелевої батареї в середньому на 50% вище. Типова модель технології GEL здатна витримувати до 350 циклів розряду з глибиною 100%, до 550 - з глибиною 50% і до 1200 - з глибиною 30%.
Таким чином, купуючи більш дорогі гелеві акумулятори для дому, Ви в реальності заощадите на експлуатаційних витратах у разі їх використання в автономній системі електропостачання, оскільки в ній реальний термін служби акумуляторних батарей визначається максимальним числом циклів заряду / розряду і дуже рідко доходить до номінального терміну в 5-10 років.
Важливою особливістю гелевих акумуляторів є їх стійкість до глибоких розрядів. У зв'язку з особливостями конструкції, описаними вище, вони менш схильні до сульфатації, ніж AGM, і можуть без шкоди для ємності залишатися в повністю розрядженому стані кілька днів. Тому, якщо Ви плануєте розряджати батарею до 100% і у Вас не буде можливості відразу її зарядити, то краще віддати перевагу гелевою

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308