Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Untitled Document
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Збирання електричних щитів

на головну сторінку розділу альтернативна енергетика

Контролер заряду сонячної батареї

Ціни на контролери

Контролер заряду батареї - це обов'язковий елемент будь-якої геліосистеми. Він допомагає виконувати функції контролювання процесу зарядки і стану акумуляторних батарей, може керувати також іншими електричними процесами.

контроллер заряду сонячної батареї


Акумуляторні батареї, які входять до складу сонячних модулів, дуже чутливі щодо зарядки і перезарядки. Це стосується в основному кислотних акумуляторних батарей. Приміром, якщо у батареї глибока розрядка, то це може призвести до скорочення терміну експлуатації або взагалі виходу її з ладу.

Для того, щоб відключити вчасно зарядку акумулятора, при досягненні допустимого максимуму заряду і встановлюються такі прилади як контролери. Допустимий максимум, при якому відключається батарея, від чотирнадцяти до п'ятнадцяти вольт(для 12 В акумуляторів). Цей захід виключає критичну перезарядку і наслідки, які за цим слідують, в тому числі газові виділення і інші неприємності. На початку налаштування контролера, є можливість зміни рівня відключення заряду, але, як правило, ці прилади продаються з вже виставленими рівнями відключення напруг.

Розрізняють два види контролерів: шунтові і послідовні. У процесі роботи шунтових контролерів струм, який генерується сонячною батареєю, не зможе потрапити відразу в акумулятор,тільки через шунт. До того ж однією з особливостей останнього є підключення до входу тільки сонячної батареї і ніяких інших джерел енергії.

Послідовні контролери дозволяють відключити джерело енергії від акумулятора і навантаження, а напруга вирівнюється до значення напруги холостого ходу.

В даний час у виробництві з'явилися доступні контролери з точкою стеження максимальної потужності, що дозволяють підвищити вироблення електричної енергії сонячними батареями в похмуру погоду. А також існують найбільш складні контролери, які вміють простежувати точку максимальної потужності сонячних батарей. Ці прилади називають ще контролерами МРРТ.

Ціни на контролери

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308