Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Untitled Document
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Збирання електричних щитів
на головну сторінку розділу альтернативна енергетика

Альтернативна енергетика - правильний крок у прогресі.

Сонячна батарея , чи як воно працює?
Сонячна батарея - практично чарівне слово, що вживається в будь-якій науковій фантастиці. Однак справжня сонячна батарея - це далеко не звичайна панель. У науці взагалі немає поняття "сонячні батареї", так само як і "сонячна батарея" - зате є поняття осередків, панелей і багато чого іншого, про що ми розповімо вам на цьому сайті.
У сучасному світі всі вже прийшли до розуміння того, що на нафті і газі довго цивілізація не проживе. Отже треба переходити на інші джерела, а саме сонце, геотермальні, вітер і вода.
Вперше фотогальванічний ефект спостерігав в 1839 році французький фізик Антуан Анрі Беккерель, проте перший прототип сонячної батареї зробив в 1883 році американський винахідник Чарльз Фріттс. Перша сонячна батарея представляла з себе напівпровідник покритий надтонким шаром золота. Ефективність батареї була близько 1%.
У 1888 році Олександр Столєтов створив перший у світі фотоелектричний елемент. А в 1905 році Альберт Ейнштейн у своїй роботі пояснив явище фотоелектричного ефекту, за що був удостоєний Нобелівської премії з фізики в 1921 році. У 1946 році сонячна батарея сучасного виду була запатентована Расселом олом (Russell Ohl).
Сучасні високоефективні сонячні батареї на кристалічному кремнії були створені в Лабораторіях Белла (Bell Laboratories), інженерами Деріл Чапін (Daryl Chapin), Кельвіном Соулзером Фуллером (Calvin Souther Fuller) і Геральдом Пірсоном (Gerald Pearson) в 1954 році. З тих пір сонячна батарея почала свій переможний хід по світу.

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308