Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Untitled Document
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Збирання електричних щитів
на головну сторінку розділу альтернативна енергетика

Окупність сонячних батарей(фотоелектричних модулів)

сонячна батарея

І так давайте розберемося, в чому ж перевага сонячної електростанції перед іншими джерелами електроенергії.

Електромережа

    Не є теємницею, що сьогодні в Україні ціна на електроенергію нижче світової.
З одного боку це плюс, але з іншого це ускладнює розвиток альтернативній енергетиці. У енергозбутових компаній немає коштів, для реанімації та модернізації сильно зношеного обладнання. А потреба в електроенергії неухильно зростає.
Набагато дешевше енергетикам підключити до електромереж новий будинок в 300 квартир або супермаркет, ніж міняти стовпи і прокладати нову лінію «на село до бабусі», де завтра вкрадуть провід або трансформатор. Та й до всього, для сільського жителя відключення електроенергії при снігопаді, вітрі або грозі стали рядовими явищами.
Не будемо говорити вже про те скільки коштує електромонтажні роботи підключення до електромереж, що перебувають в далині від житлового будинку або дачі, скільки для цього потрібно зібрати підписів і скільки витратити часу і нервів.

    За оцінками фахівців, якщо споживана енергія менша 6 кВт / год на добу, а відстань до точки підключення більше декількох сотень метрів, то автономна система електропостачання для Вашого будинку може бути краще, ніж підключення до мереж. При цьому потрібно враховувати наступні моменти:

При підключенні до електромережі ви повинні оплатити

Підключення до електромережі за 1 кВт

1500-7000 грн

Прокладання низьковольтної ЛЕП за км

100000-160000 грн

Вартість одного кВт електроенергії

0,3-1,2 грн

Примітка: При відсутності наявного підключення до мережі, економічно вигідно ставити сонячні батареї потужністю до кілька кВт. Встановивши сонячні батареї, ви більше не платите за електроенергію.

Бензинові та дизельні генератори.

• Першим їх недоліком є шум, який можна почути за кілька сот метрів від самого генератора. Який при цьому може бути відпочинок під постійне торохтіння генератора.

     Сонячна станція абсолютно безшумна

  • Другий його недолік це його вага, Генератор постійно треба виносити і заносити на час і закінчення його роботи. Звичайно, цього можна уникнути, якщо побудувати окрему для генератора будівлю з хорошою вентиляцією і шумовою ізоляцією, що обійдеться недешево..

    Сонячна станція не вимагає окремого приміщення і може бути розміщена в будь-якому місці будинку.

  • А у що обходиться його обслуговування: Масло, нерви, брудні руки і мат (при запуску).

    Сонячна станція практично не вимагає сервісного обслуговування і витратних матеріалів в процесі генерації електроенергії.

Давайте спробуємо підрахувати витрати на утримання бензинового генератора.

Витрати на бензогенератор.

Моторесурс бензогенератора в середньому

3000 год.

При витрати 1 л/год, при ціні 11 грн за літр за 3000 год

33000 грн

Середня вартість бензогенератора

10000 грн

Побудова окремого приміщення з вентиляторм та витяжкою

12000 грн

Всього

55000 грн

А якщо цей час продовжити до року його безперервної роботи?

   Як ми вже бачимо на цьому прикладі, що ні про яку окупність бензинових і дизельних генераторів тут і мови бути не може. Скільки б ви не використовували генератор, ваші гроші будуть йти на паливо та ремонт генератора що не скажеш про сонячні батареї (Сонячна електростанція).

   Візьмемо за основу розрахункову суму з бензогенераторів, за цю ж суму можна придбати невелику сонячну електростанцію(ціни на готові сонячні електростанції), якої вистачить щоб забезпечити комфротрне проживання на дачі чи будинку. До того ж купуючи сонячну електростанцію ви вкладаєте свої гроші не на один, два роки, а на набагато більший термін (Фотоелектричні модулі працюють не менше 25 років).

Примітка: Якщо підрахувати, скільки коштує кВт * год від дизель або бензогенератора, або від акумулятора, який ви возите туди-сюди. І який потрібно міняти і ремонтувати часто, ви отримаєте термін окупності сонячних батарей від 2-х до 4-ти років. При підключенні до мережі - враховуйте не тільки вартість кВт * год, яку ви будете платити за рахунком, але також і вартість підключення до мереж.Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308