Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Матеріали для електромонтажу
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Untitled Document

Сучасний захист однофазних мереж 220 В від небезпечної напруги, аварій в електромережі і від наслідків обриву нуля.

Ціна на реле напруги

Електропостачання більшості сучасних квартир, офісів, будинків і котеджів починається з квартирного щитка або щита обліку електроенергії. Як правило, крім електричного лічильника, розміщеного в цьому щиті, в ньому знаходиться пускозахисна аппаратурав в вигляді запобіжників, автоматичних вимикачів, ПЗВ, дифавтоматів.

Типовий квартирний щиток Вся захисна апаратура, згідно ПУЕ, призначена, в першу чергу, для захисту зовнішньої електромережі від надструмів (струмів короткого замикання) або струмів перевантаження, джерелом яких є сам споживач. Диференціальний захист, служить для захисту споживача від виникнення струмів витоку, в результаті яких на корпус обладнання може бути винесений високий потенціал, небезпечний для життя людини. Спеціального захисту від напруги, небезпечного для нормального функціонування більшості електроприймачів, в щитах не передбачено, апріорі вважається, що напруга 220 В, що надходить до нас з мережі, не виходить за допустимі норми + 10%. Але, більшість споживачів знають, що це не так, напруга дуже часто не відповідає нормам, це візуально помітно і за світінням ламп розжарювання-вони іноді горять або занадто яскраво або занадто тьмяно. Деякі електроприлади і зовсім «відмовляються» працювати при поганій напрузі мережі. А частина споживачів, хто на собі відчув «удари» напруги, можуть поділитися своїм гірким досвідом, - скільки одиниць дорогої техніки згоріло у них вдома (в офісі, або на дачі) Справа в тому, що в результаті прикладеного високого (або низького) напруги, електроприймачі починають споживати підвищені струми, що призводить до перегріву ізоляції та елементів схем і, як наслідок, до виходу їх з ладу.

Самі Правила улаштування електроустановок та ГОСТ, нормуючий якість електроенергії, лише в кількох місцях туманно натякають, що споживач сам повинен забезпечити захист від перенапруг, пов'язаних з аваріями в живильній мережі, а також від перехідних процесів, викликаних обривом або відгоранням нуля, в результаті чого в розетках у споживача може виявитися небезпечна напруга 380 В

Виходячи з цього та враховуючи величезний досвід, накопичений компанією з розробки та виробництва захисних пристроїв, для промислових споживачів, наша компанія приступила до випуску оригінальних захисних пристроїв для побутових електромереж. Це 1-фазні реле напруги РН-111м для навантаження потужністю до 3,5 кВт (16 А при АС1), РН-113 для навантажень потужністю до 7 кВт (32 А при АС1) з монтажем на стандартну din-рейку 35 мм; реле РН-102 для навантажень потужністю 7 кВт (32 А при АС1) для настінного монтажу і реле РН-101М типу «вилка-розетка» для захисту кінцевого споживача до 3,5 кВт (16 А при АС1), що включається безпосередньо в мережеву розетку . Всі пристрої виконані на сучасній елементній базі, ядром приладу є мікроконтролери компанії Atmel, що дозволяють реалізувати складні алгоритми обробки сигналу, обчислення діючих значень напруги, відлаштуватись від пускових посадок, уникнути помилкових спрацьовувань. Реле відрізняються підвищеною надійністю, всі елементи спеціально підібрані і адаптовані для вітчизняних мереж, мають високий запас міцності по перенапряжениям та умовам експлуатації. Реле РН-111м і РН-113 можуть бути використані для безпосередньої інтеграції в квартирні щитки нового будівництва, а також для реконструкції існуючої системи електропостачання, РН-102 може бути застосоване там, де роботи пов'язані з монтажем-демонтажем щита неможливі або економічно невигідні. РН-101М є високоефективним доповненням до існуючих захистів у вигляді мережевих фільтрів, стабілізаторів напруги, ДБЖ .Якщо місце установки реле знаходиться після лічильника електричної енергії, спеціального узгодження по установці, з енергозбутовими компаніями, що не требуется. Зараз великого поширення набули електронні лічильники електричної енергії, «електронні мізки» яких, як і будь-який електроприлад, також потребують захисту від перенапруг. Тому після відповідних погоджень з РЕМ місце установки реле напруги може перенесено до лічильника. При струмі навантаження, що перевищує припустимі 16 А для РН-111м або 32 А для РН-113 і РН-102, схема може бути доповнена електромагнітними реле (контакторами).

Схеми підключення реле напруги в квартирний щиток

Групові квартирні або поверхові щитки можуть бути, при бажанні, обладнані іншими захисними приладами розробленими компанією Новатек-Електро: реле максимального струму РМТ-101, що забезпечує відключення пріоритетного (непріоритетного) навантаження щоб уникнути спрацювання ввідного автомата; реле обмеження потужності ОМ-110 і ОМ-310 для обмеження споживача по дозволеній потужності. За допомогою цих та інших реле виробництва Новатек-Електро, можуть бути реалізовані різні схеми енергозберігаючих щитів, щитів АВР, автоматики і управління.

Ціна на реле напруги

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308