Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Матеріали для електромонтажу
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Untitled Document

Порівняльний аналіз УБЗ-301 з іншими пристроями захисту електродвигунів

Ціни на блоки захисту двигунів

Більшість представлених на ринку пристроїв захисту електродвигунів (т. зв. Струмовий захист), мало чим відрізняються один від одного за своїми функціональними можливостями і значно поступаються блоку УБЗ-301 виробництва компанії «Новатек-Електро».

Блок УБЗ-301 являє собою принципово новий недорогий пристрій захисту асинхронних електродвигунів .Впервие здійснений повний і ефективний захист електродвигунів від усіх видів мережевих аварій, аварій пов'язаних з режимами роботи двигуна, а також аварій, пов'язаних з внутрішніми ушкодженнями всередині двигуна і / або живильного кабелю. Застосування сучасної мікропроцесорної техніки дозволило забезпечити необхідну логіку роботи блоку, яка ще не застосовуваласть в жодному з існуючих захисних пристроїв як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва.

Принципові відмінності від аналогічних пристроїв інших виробників:

1.Захист від аварій мережевої напруги: обрив, злипання, порушення послідовності, перекіс, стрибки, провали напруги. В існуючих блоках такий контроль, як правило, відсутній. У деяких найдорожчих імпортних блоках (вартість понад 500 євро) перед включенням в кращому випадку перевіряється наявність і повнофазність живильної мережі. У більшості випадків про погану напругу судять лише після включення навантаження за струмами, тобто опосередковано. У блоці УБЗ-301 напруга вимірюється як до включення (при поганій напрузі навантаження не включиться), так і після включення двигуна.

Одночасний контроль струмів і напруг необхідний для аналізу виду аваріі.Такий аналіз дає можливість приймати відповідну логіку прийняття рішень. Наприклад, при мережевих аваріях повторний пуск дозволяти, при аваріях, пов'язаних з ушкодженнями усередині двигуна - забороняти.

2. Виставлення номінальних і робочих струмів .Для правильної роботи блоку принципово важливо якомога точніше задати значення номінального струму двигуна. Від того наскільки правильно заданий цей параметр залежить ефективність і достовірність прийняття рішення по різного роду перенавантаженням та іншим струмовим аваріям. Для всіх вітчизняних блоків - це камінь спотикання. В одних він виставляється дуже грубо, в інших його виставляння взагалі неможливо, в третіх номінальний струм зовсім не виставляється, а виставляється струм спрацювання (максимальний), тобто захист від перевантаження - фактично захист по максимальному струму з витримкою часу (якщо струм буде менше максимального, але вище номінального, двигун увійде в перевантаження, а захист це не визначить). Наприклад, ряд вітчизняних захисних пристроїв перед їх запуском пропонують споживачеві створити на валу електродвигуна номінальне навантаження. При цьому виробники таких блоків не повідомляють як це в принципі можна зробити. З іншого боку, згідно незалежних досліджень, довгострокове використання електродвигуна з навантаженням всього на 5% перевищує номінальну, веде до 10-кратного скорочення терміну служби обмоток електродвигуна .Таким чином, неможливість точного виставляння номінального струму означає, що ці блоки забезпечують надто грубий захист, що по суті не сильно відрізняється від функцій звичайного (набагато дешевшого) теплового реле.В УБЗ-301 номінальний струм виставляється до вмикання навантаження з високим ступенем точності.

3. Робота блоку УБЗ-301 здійснюється за діючим значенням струму і напруги .Жоден з відомих захистів не дає такої можливості. Важливість прийняття рішення по діючим значенням, особливо струмів, визначається тим, що форми кривих струмів, особливо при пусках, дуже далекі від синусоїди. Якщо приймати рішення не за діючим значенням, а за деякими усередненими сигналами, або (ще гірше) по піках, як зроблено в багатьох інших пристроях, то такі захисту будуть спрацьовувати хибно, або, сильно неточно, що не будуть ефективно захищати навантаження.

4. Захист по тепловому перевантаженню . Застосування мікропроцесорної техніки дозволило в УБЗ-301 застосувати складну математичну обробку сигналів. Зокрема, постійно вимірюючи діюче значення струму, вирішується рівняння теплового балансу електродвигуна. Таким чином, УБЗ-301 аналіз перевантаження виробляє з урахуванням «історії» роботи електродвигуна .Це означає, наприклад, що попередньо навантажений двигун після перевантаження буде відключений швидше, ніж попередньо холодний. В інших блоках у кращому випадку робота відбувається за деякою усередненою струмо-часовою характеристикою, без урахування попередньо накопиченого двигуном тепла. Особливо такий підхід необхідний, коли навантаження на валу електродвигуна змінне з періодичними перенавантаженням. У цьому випадку двигун може отримати теплове перевантаження, перебуваючи в зоні перевантаження короткочасно, періодично повертаючись на номінальне навантаження. Це ж можна віднести до частих пусків.Важливою перевагою підходу, що використовується в УБЗ-301, є те, що він дозволяє обмежити кількість пусків За одиницю часу Це дуже важливо, тому двигун, маючи навантаження на валу менше номінального, може перегрітися від частих пусків. Рівняння теплового балансу вирішується безупинно, як у процесі роботи двигуна, так і при його зупинках.

5. Захист при симетричному / несиметричному перевантаженні фазних / лінійних струмів за складною логікою прийняття рішень (механічні перевантаження, ушкодження усередині двигуна / живильного кабелю, ін.).

6. Захист за мінімальним робочим або пусковом струмом(«сухий хід» для насосів).

7. Блок УБЗ-301 - цифровий, мікропроцессорний.

8. Одна з найважливіших споживчих якостей УБЗ-301 - ціна. Присутні струмові захисти електродвигунів зарубіжного виробництва коштують від 290 евро.Ціна УБЗ-301 - менше 100 дол. США, включаючи ПДВ. Фактично за цю ціну споживач отримує кілька виробів: реле напруги, реле контролю фаз, реле контролю ізоляції, реле контролю струмів, захист від струмів витоку, захист від перевантаження і недовантаження, блок автоматичного повторного включення з витримками часу, інше.

Ціни на блоки захисту двигунів

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308