Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Матеріали для електромонтажу
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Untitled Document

На стику двох проблем. МСК-301

ціни на температурні контролери

У виробника будь-якої продукції при розширенні свого асортименту завжди є два основних шляхи: перший - освоювати випуск продукції на свій розсуд і надалі переконувати споживача в необхідності для нього такої продукції, другий - ретельно вивчити потреби споживача і в тісному контакті з ним розробити виріб, якого гостро потребує споживач. Очевидно, що другий шлях є найбільш ефективним для виробника і відповідає сучасним світовим тенденціям маркетингу.

Компанія «Новатек-Електро», у своїй роботі завжди сповідувала саме другий підхід при розробці нових виробів. Не стала винятком розробка і освоєння випуску блоку управління холодильними машинами МСК-301.

В даний час високими темпами розвивається так звана холодильна галузь. Мається на увазі виробництво і монтаж холодильних установок різної потужності. Це пов'язано з бурхливим розвитком мережі супермаркетів у всіх регіонах України, постійним підйомом в харчовій і переробній промисловості.

Для автоматичного управління холодильною машиною потрібно блок керування. Компанії, що займаються виробництвом і монтажем холодильних установок, використовують переважно імпортні блоки або не дуже якісні вітчизняні. Одним словом, вже давно існує актуальність створення вітчизняного блоку, який не поступається за якістю і функціональності закордонним. Для того, щоб такий блок відповідав сучасним вимогам, він повинен бути створений на основі сучасних цифрових технологій і мікропроцесорної техніки. Таке завдання було по силі ТОВ «Новатек-Електро».

ТОВ «Новатек-Електро» вже більше трьох років виробляє і продає мікропроцесорні пристрої захисту. Ці пристрої отримали широке застосування також і в середовищі холодильщиків. Необхідність таких пристроїв обумовлюється тим, що дорогу холодильну техніку необхідно захищати від неякісного мережевої напруги. Спілкуючись зі своїми клієнтами-холодидьщиками, працівники «Новатек-Електро» фактично отримали завдання створення холодильного блоку з їхніх рук.

З'явилася ідея поєднати функції захисних пристроїв і холодильного блоку в одному пристрої. Багато думали, радилися з партнерами. Якщо поєднати функції двох виробів в одному, кожне з яких необхідно споживачеві, значить багато покупців отримають універсальний прилад і просто захисні прилади купувати перестануть. Подвоювати ціну теж погано. Зрештою було прийнято рішення на користь споживача - створити прилад, який поєднує функції захисних пристроїв і холодильного блоку за ціною нижче присутніх на ринку холодильних блоків. Подібний холодильний блок з функціями захисту по напрузі не випускають не тільки в Україні, але і в світі.

Отже, завдяки тісному контакту з безпосереднім споживачем, «Новатек-Електро» розробило і розпочало випуск універсального блоку управління холодильними машинами МСК-301 з функціями захистів по неякісній напрузі.

Основні переваги створеного блоку перед існуючими аналогами зводяться до наступного:

- поєднання функцій захисту від неякісного напруги і функцій управління холодильною машиною в одному виробі;
- наявність контролю силових контактів магнітного пускача, керуючого двигуном компресора;
- можливість роботи блоку як від трифазної, так і від однофазної мережі;
- наявність трьох датчиків температури. Третій датчик температури може бути встановлений на другому випарнику (якщо такий є), в повітряному потоці вентилятора для визначення наявності шуби на випарнику і ухвалення рішення про початок відтанення, може використовуватися для визначення температури компресора;
- ціна МСК-301 не перевищує ціну самого простого зарубіжного аналога на двох температурних датчиках і не має вище викладеної універсальності.

ціни на температурні контролери

 

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308