Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Untitled Document
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Збирання електричних щитів

Розумний дім

В даній статті ми розповімо Вам що таке розумний будинок, познайомимо з основими його компонентами та їх взаємодією, і наведемо типові проекти з цінами.

Що таке розумний будинок?

Сучасний будинок вже важко уявити без електрики та без електропристроїв - від простої лампочки, до складних комп'ютерних систем. Розумний дім - це сукупність елементів, які об'єднують усі електроприлади в домі єдиним розумом, що дозволяє вам керувати ними, як одним цілим. Тепер не тільки в фільмах про майбутнє за одною командою вашого голосу в будинку закриються або відкриються штори, зміниться яскравість освітлення, ввімкнеться чайник та набереться ванна. Простими електроприладами - лампами, розетками, побутовими нагівачами розумний дім буде керувати просто вмикаючи, або вимикаючи їх за допомогою реле, з більш складними приладами він впорається, підключаючись до їхнього "мозку".

З чого складається розумний дім?

Розумний дім - це сукупність різноманітних модулів, кожен з яких має власне застосування і підходить для конкретного випадку. Грубо їх можна розділити на 5 підгруп: керуючі пристрої, керовані пристрої, датчики, шлюзи зв'язку та логічні пристрої.

Керуючі пристрої несуть на собі функції передачі ваших побажаннь розумному будинку. Через них Ви контролюєте стан приладів та віддаєте команди. Керовані прилади виконують команди будинку та передають ії вашим електроприладам. Датчики отримують інформацію з навколишнього світу, а шлюзи зв'язку підтримують зв'язок з Вашими керуючими пристроями, та з електроприладами, якими треба керувати не просто подавши напругу, а по якомусь протоколу(RS 485,RS 232,LAN,Wi-Fi чи інфрачервоний зв'язок)

Smart Bus - Це система із роздільною логікою, це означає що немає необхідності в центральному процесорі, і якщо ви маєте один керуючий та один керований пристрій, то ви вже володієте розумним домом. Найчастіше такою базою являються DDP панель та блок реле. А далі вже можна розширювати систему до безкінечності.(Точніше до 50 000 пристроїв в системі, але нам це ще не вдавалось)

В наступній таблиці наведені короткі описи найпоширеніших компонентів розумного будинку Smart Bus, для переходу до інформації просто клікніть на малюнок.

 

  Керовані прострої розумногодому  
Керуючі пристроюї розумного дому   Модуль Mix24 розумний дім DMX контроллер розумнй дім Мультирум розумний дім Управління вентиляторами розумний дім   Шлюзи звязку розунмого дому
пульт управління розумного дому   Реле розумний дім Диммер розумний дім   Прості датчики розумного дому
Управляння розумним домом з планшетів та телефонів DDP панель розумний дім Логічний модуль розумного дому Модуль безпеки розумного дому Багатофункціональні датчики розумного дому Температуринй модуль розумного дому
Управління розумним домом з Iphone та Ipad Кнопочна панель розумний дім .Кламатичний розумного дому Z-audio розумного дому Сухі контакти розумний будинок Зовнішній датчик розумного дому
Управління розумним домом з персональних компютерів   ІР шлюз розумноого дому SMS шлюз розумного дому   Геркони розумного дому
  SMS модуль розумного дому RS232 шлюз розумного дому WEB шлюз розумного дому Інфрачервоний шдюз розумного дому  
  Шлюзи звязку розумного дому  

Як працює розумний дім?

Розумний будинок -це комплексна система, яка працює як єдине ціле для досягнення повного комфорту проживання в будинку. Проте для зручності Вашого розуміння ми розбили цей Управління домом на декілька категорій, про кожну з яких розповімо окремо.

Управління освітленням Вашого будинку, аудіо та відеоапаратурою, охоронною системою, захистом від надзвичайних ситуація(протікання води, пожежа і т.д.) кліматичними системами(опаленням, кондиціонуванням) та іншими електроприладами.

Для прочитання статті просто натисніть на відповідний малюнок.

 

Керування освітленням в розумному домі Аудіо та відео в розумноум домі Охоронні системи рзумного будинку
Охорона в розумному дому Кліматичні системи розумного дому Електропристрої розумного дому

Типові приклади розумного дому

Скільки коштує розумний будинок?

Однією з переваг розумного дому Smart Bus є його доступність. Ми зараз пропонуємо найдоступніший варіант системи на Українському ринку в перерахунку на 1 канал реле(на кількість приладів, якими можна керувати). Другою вагомою перевагою є децентралізованість системи, тобто нема необхідності купляти дорогий центральний модуль, достатньо підібрати необхідний набір. В наступній таблиці наведені типові приклади вартості системи розумний дім. Приклади не є виключними, ми можемо підібрати для вас особисту систему розумного дому, яка задовольнить Вас по вартості і функціональності.

Для перегляду необхідної статті, достатньо натиснути на відповідний малюнок.

Таблиця буде доповнюватись по мірі напистання статей

 

Ціна розумного дому Ціна розумного дому Вартість розумного дому
Вартість розумного дому для двокімнатної квартири      
       
       
       

російською

 

 

 

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308