Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Untitled Document
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

на головну сторінку розділу розумний дім

Керування кліматом розумного дому.


Зараз більшість опалювальних систем та систем кондиціонування мають власні потужні терморегулятори з програматорами, які  дозволять комфортно та економно опалювати Вам приміщення. Проте інтеграція ваших опалювальних приладів в розумний дім дозволить керувати ними централізовано та налаштувати взаємодію між ними. Наприклад, коли відкриється вікно(хазяйка провітрює приміщення) опалювальні прилади в цілях економії знизять потужність до мінімуму, а потім, коли вікно закриється, ввімкнуть потужність на максимум, щоб повернутись до попередньої температури.
Наведемо декілька, різних по складності способів управління опаленням в розумному домі.

1.Найпростіша схема опалення в розумному домі

керування опаленням в розумному домі

В найпростішій схемі ви можете керувати за допомогою реле. З електронагрівальними приладами тут все без проблем , подали на них напругу – працюють відключили – не працюють. Так ви легко можете керувати теплими підлогами, електроконвекторами, переносними електронагрівальними приладами(тоді реле керує розеткою). Якщо ж в вас система водяного опалення, то можна встановити на вході в радіатор електромагнітний клапан, і керувати ним.
Кожна DDP панель має в собі сторінку керування кондиціонуванням та сторінку керування опаленням, на якій можна задати температури ввімкнення та вимкнення кліматичних пристроїв у 5 різних температурних режимах.

2.Проста  схема керування кліматом.

кліматичні системи розумного дому

Кожна DDP панель може керувати додатково ще 8 температурними зонами. Для цього достатньо просто додати в систему температурний модуль, до якого можна підключити ще 4 датчика температури. Також, якщо в вас в системі декілька насосів опалення, які подають теплу воду в різні кімнати, або на різні поверхи, чи наприклад один на теплу підлогу, а другий на радіатори, то за їх допомогою роздільно керувати кліматом в різних приміщеннях.
Кліматичний модуль ідеально підходить для управління кондиціонерами. В ньому є виходи для керування режимами нагріву, охолодження,  швидкістю вентилятора і т.д.

3.Максимальна схема управління кліматом розумного дому.

Максимальна кліматчина система розумного дому

Дана схема показує, що розумний дім Smart Bus знайде підхід практично до будь-якого опалювального приладу. Якщо він не має складного управління, то розумний дім буде управляти ним за допомогою реле напряму, або його насосом, до розумніших систем опалення Smart Bus знайде підхід через LAN, COM(RS232) або інфрачервоний зв'язок.
Керувати системою опалення можна з буль-якого пристрою управління – Ipad, Iphone, Android  смартфонів та планшетів, ноутбуків та персональних компютерів, при наявності в них відповідного програмного забезпечення. Якщо в системі є WEB шлюз, то робити це можна з будь-якої точки планети, в якій є інтернет.
Логічний модуль, якщо в системі є декілька опалювальних приладів, зможе вибирати пріоритети та черговість ввімкнення, згідно заданих вами умов.

 

 

на головну сторінку розділу розумний дім

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308