Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Untitled Document
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

на головну сторінку розділу розумний дім

Захист від надзвичайних ситуацій в розумному будинку

Які типи надзвичайних ситуацій можуть трапитись з вашим будинком?

Система розумний дім також може виконувати таку важливу функцію як захист від надзвичайних ситуацій. Спланувати і спроектувати можна в принципі захист від будь якої ситуації, яка може трапитись з вашим будинком. В даній статті ми розглянемо три основних халепи, які можуть з вати трапитись:

  1. Витік води. Знайома ситуація – через ремонт відключили подачу води, а ви забули закрити кран і пішли з дому. Потім воду подали, а якимось чином забилась каналізація і вода вже на підлозі. А тепер уявіть що ви живете в квартирі, і знизу сусіди зробили дорогий євроремонт, який вам тепер доведеться відновлювати власним коштом. Варіанти витоку води можуть були різні – прорвало трубу, протік бойлер, забилась каналізація, але наслідки його завжди сумні.
  2. Витік газу – Неякісне з'єднання або, пошкодження газового котла часто є причинного нащасного випадку. Також через якість сучасного газу, може самовільно погаснути  полум’я на газовій плиті, при цьому подача газу продовжиться. В будь-якому з цих випадків газ досягне потрібної концентрації в приміщенні, і тоді достатньо однієї іскри, щоб сталась трагедія.
  3. Пожежа – погана проводка, кинутий недопалок, залишений без нагляду електронагрівальний прилад – все це може спричинити пожежу, яка може забрати не тільки майно, а й найдорожче що в нас є - життя.

В даній статті ми розглянемо три варіанти комплектації системи захисту від надзвичайних ситуацій в розумному домі. Проте вони не є єдино можливими – ви можете будувати систему будь- якого типу на ваш смак.

1. Найпростіша схема захисту від надзвичайних ситуацій

Безпека розумного дому

Ця схема безпеки є найпростішою – датчики для отримання сигналів та реле для виконання команд. DDP панель потрібна для рідкісних функцій – наприклад – деактивувати датчик води, коли миється підлога і т.д.
Для захисту від протікання води ми розміщуємо датчики вода у місцях можливого протікання : кухні, ванній під бойлером. Як наслідок спрацювання датчика замикається електромагнітний клапан, перекриваючи подачу води в приміщення і короткочасно вмикається сирена, звертаючи увагу присутніх на це.
Для захисту від протікання газу також розміщуємо датчики газу коло кухонної плити, газового котла або конвектора та в інших місцях, які вам здадуться небезпечними. Реакція на спрацювання датчика така: закриття електромагнітного газового клапана, ввімкнення витяжного вентилятора, ввімкнення сирени.
Функції захисту від пожежі не настільки ефективні, але можуть теж бути в нагоді: відключення живлення основних споживачів(допоможе у випадках коли почала тліти проводка, або електронагрівальний пристрій,) та ввімкнення сирену, перекриття подачі газу в приміщення.

2.Проста схема захисту від надзвичайних ситуацій

Захист від надзвичайних ситуацій в розумному домі

Відрізняється присутністю SMS оповіщувача, який повідомить вас про небезпеку. Основний його недолік в тому, що він може надсилати тільки один вид SMS, тобто для того, щоб на різні аварії отримувати різні SMS, їх треба ставити або 3 штуки, а тоді він по ціні підійде ближче по потужного SMS шлюзу Smart Bus, або на всі випадки тривоги отримувати одне SMS, яке просто повідомить, що в домі трапилось щось недобре.

3.Максимальна схема захисту від надзвичайних ситуацій.

розумний дім

Додає потужний SMS модуль, який може на різні випадки нештатних ситуацій надсилати окремі повідомлення а також керувати розумним домом за допомогою ваших SMS. Також додання IP шлюзу та Wi-Fi роутера створює можливість спостерігати за системою із усіх комп'ютерних приладів з відповідним програмним забезпеченням, а WEB шлюз – робити це через інтернет.
Логічний модуль може аналізувати показі із різноманітних датчиків, та приймати якісь комплексні рішення: наприклад, якщо спрацював датчик газу і диму, то від вже не дасть ввімкнути вентилятор
В Z-audio можна запрограмувати різні голосові повідомлення на конкретні випадки.
Також можна  організувати передачу сигналу в пожежну частину, але це вже треба узгоджувати з пожежним інспектором

 

 

на головну сторінку розділу розумний дім

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308