Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Untitled Document
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

на головну сторінку розділу розумний дім

Зовнішні датчики

Через модуль сухих контактів система розумний будинок Smart Bus Може працювати практично з будь-якими зовнішніми датчиками
1.Датчик води. Являє собою два електроди, між якими під час потрапляння в воду виникає різниця потенціалів. Використовується в основному для захисту від протікання. Ставиться в місцях можливого аварійного витоку води. При спрацюванні розумний будинок, в залежності від комплектації системи може ввімкнути сирену, голосове оповіщення, перекрити електромагнітний клапан подачі води та ін. Також ці датчики можливо використовувати для систем автоматичного набору води в басейн, ванну та інші ємності.
2. Датчик руху. Може використовуватись в системах охорони, освітлення, кліматичних системах та багатьох інших елементах розумного дому. Є дуже поширеним в використанні.
3. Датчик загазованості – за його сигналом система  може вмикати примусову вентиляцію, перекривати електромагнітний газовий клапан та виконувати будь-яку іншу програмовану дію
4. Датчик яскравості освітлення – за його даними система може в  певних запрограмованих випадках приймати рішення, вмикати чи не вмикати світло, розкривати чи закривати штори та багато іншого.
5. Будь які інакші датчики, які видають сигнал типу «сухий контакт» і які ви вважаєте доцільним використовувати у Вашому власному розумному будинку.

Датчик руху розумний будинок

 

 

російською

на головну сторінку розділу розумний дім

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308