Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Untitled Document
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

на головну сторінку розділу розумний дім

Мультирум

Що таке мультирум?

 Мультирум являє собою високотехнологічну систему розподілу і управління аудіо і відеосигналами. У ній повинен бути підсилювач потужності звуку. Її «серце» - це сервер або контролер. Саме він керує всіма функціями і вирішує, коли включити той чи інший прилад. Інформаційні проводи заздалегідь прокладаються в стінах разом з проводкою в більш складному варіанті, і під гіпсокартоном - у більш швидкому. Часто в стіну монтуються і потужні колонки, які можуть реагувати на рухи людини.

Як керується мультирум?

Система мультирум в розумному будинку

Всі мультирум системи можуть управлятися дистанційно з пульта або з системи розумного дому .. Техніка може бути запрограмована на включення в певний час, служити будильником, запам'ятовувати улюблені програми та композиції господаря, записувати самостійно без нагадувань футбольні матчі та багато іншого. Із застосуванням розумного дому  можливості мультирум надзвичайно виростуть, техніка зможе консультувати власника про зустрічі на сьогодні, служити органайзером, перевіряти пошту і навіть зачитувати фрагменти листів.

Деяке мультирум обладнання включає в свій склад модулі голосового управління. Для українського  ринку вони, поки, не дуже досконалі. Однак і зараз за допомогою них можна віддавати найпростіші вказівки і навіть надиктовувати листи.
 Система smart bus не виготовляє власні системи мультирум, в зв’язку з економічною недоцільністю, але працює з усіма відомими системами через RS 232, RS 485 LAN інтерфейси, або ІЧ звязок

російською

на головну сторінку розділу розумний дім

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308