Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Untitled Document
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

на головну сторінку розділу розумний дім

Димер в розумному будинку

Що таке димер?

Коли заходить мова про розумний дім, перше, що зазвичай приходить на думку, це керування освітленням. Насправді, це лише невелика частина концепції «Розумний будинок », але дуже важлива, так як постійно знаходитися в полі зору. Правильне освітлення допомагає створити комфортабельні умови перебування, правильний настрій приміщення і візуально виділити різні зони. Як правило, без регулювання яскравості освітлення важко домогтися потрібного результату, тут на допомогу приходять димери.

  Диммер в розумному домі

Чим керує димер?

          Димери компанії «Smart-Bus» дозволяють регулювати інтенсивність освітлення різних джерел штучного світла:
- Ламп розжарювання
- Світлодіодних лент
- Люмінесцентних світильників
            Для регулювання ламп розжарювання існує лінійка з 4 модулів диммерів. Вони відрізняються кількістю вихідних каналів і потужністю (кожного каналу).Їх відмінність полягає в кількості каналів і їх потужності.
           Світлодіодні димери представлені лінійкою 3-х канальних (RGB) і чотирьох канальних (RGBW) димерів. Є диммери що регулюють, як по напрузі, іїх основною характеристикою є макс. напруга 12/24V, так і з можливістю регулювання по струму, від 350мА до 4000 мА.

  Регулювання яскравості люмінісцентних ламп реалізовується за допомогою спеціального димера люмінесцентних ламп з керуючим виходом 0 - 10 В і електронного баласту з можливістю регуювання, з керуючим входом 0 -10V (баласт не є продукцією «Smart-Bus» і купляється окремо).

 Як працює димер?   

                   Димери компанії «Smart-Bus» мають захист від перевантаження, короткого замикання перегріву. Також для кожного димера можна створювати перед настроєні «Сцени», коли натисненням однієї кнопки можливе включення заздалегідь налаштованих установок кожного
В димерах бажано захищати кожен з каналів окремим автоматичним вимикачем з кривою спрацювання B. Ставити один вимикач на вхід крайнє не бажано. Підключати диммер до мережі розумного дому  можна як стандартно знизу, так і за допомогою новинки Smart Bus G4  - train роз’ємну – просто вставивши штекер одного приладу в гніздо іншого

російською

на головну сторінку розділу розумний дім

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308