Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Untitled Document
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

на головну сторінку розділу розумний дім

Реле у розумному домі.

Що таке реле?


Реле є основним елементом управління в розумному домі. Це пристрій, що розмикає, або замикає коло, подаючи чи знімаючи напругу з користувача до якого підключене – лампочки, розетки, побутової техніки, в принципі будь якого пристрою який працює від електричного струму.  Більшість приладів у Вашому розумному домі будуть керуватися за допомогою реле. Випускати реле по одному не актуально, тому що практично в найменшій системі їх необхідно буде 4-8 штук. Тому їх виробляють релейними блоками. Існують блоки по 4,6,8,12 та 24 шт. Управляти реле можна з будь яких керуючих елементів розумного дому, встановлених у вашій квартирі – Панелі DLP, кнопочної панелі, пульта управління, мобільним, планшетним ПК, або навіть просто кнопками на самій релейній панелі

Реле розумного будинку

Як працює реле?

Кожен контакт реле має окремий вхід та вихід, тобто Ви маєте можливість з одного релейного блоку керувати пристроями з різною напругою живлення. Кожне реле в блоці обладнане власним світлодіодним індикатором та кнопкою, що дозволяє керувати ним безпосередню з щита управління. Світлодіодна індикація дуже зручна в випадку, коли на великих системах всі релейні блоки розміщені в одному щиті, можна відслідковувати стан системи.
Основною перевагою системи Smart Bus є відсутність центральної логіки, тобто кожен з елементів має в собі невеликий логічний модуль і відповідає за свої функції. В кожному релейному модулі можна запрограмувати чотири сцени. Тобто з будь-якого керуючого пристрою на жаттям одної кнопки можна ввімкнути або вимкнути будь яку кількість реле.
Кожен з виходів реле бажано захищати автоматичним вимикачем. Якщо всі виходи живляться від однієї фази, то можна поставити один автоматичний вимикач на вхід.
Реле фірми «Smart-Bus», крім основної функції замикання / розмикання контактів, має вбудований захист від перевантаження, і просту логікою для управління електродвигунами (штори, жалюзі,ролети).
     Логіка для електродвигунів полягає в тому, щоб при включенні одного реле, попередньо вимикалося друге, так само в цілях безпечної роботи, на цю пару реле можна встановити максимальний час роботи (у секундах).    Споживання одного модуля в піку становить до 30 мА, а просте всього 12маА,що говорить про низький рівень енергоспоживання модуля.  Реле володіє зворотним зв'язком, що дозволяє іншим пристроям Smart-BUS  визначати поточний стан перемикачів.
   

Де застосовується реле?

   Застосування:
     Підключення аудіовізуальних сигнальних пристроїв (сирена, маячки)
     Електрозамки, моторизовані штори, ролети, електроворота.
     Системи «Тепла підлога»
     Водонагрівачі, побутові насоси.
    Управління групами світла, організація внутрішнього і зовнішнього освітлення.
    Включення / Відключення окремих розеток і їх споживачів.
    Фірма Smart-Bus пропонує широкий вибір в даній категорії товарів,
характеристики яких, можна побачити нижче на малюнку.

російською

на головну сторінку розділу розумний дім

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308