Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Статті по електриці
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Untitled Document

Промисловий електрообігрів

Обігрів технічно складних та вибухонебезпечних обєктів

Практично у всіх галузях виробництва зустрічаються технічні будівельні засоби та обладнання, які для своєї оптимальної роботи вимагають підтримки певного температурного режиму. В даний час найбільш економічним, раціональним і безпечним способом вважається обігрів труб, резервуарів, поверхонь і інших елементів нагрівальними кабелями.
Обігрів трубопроводу, промислових ємностей, резервуарів таким способом характеризується зручністю експлуатації і простотою монтажу нагрівального обладнання, а також надійністю і мінімальною похибкою в підтримці необхідного температурного режиму.

ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАННЯ СИСТЕМ електричного кабельного обігріву:
Енергетика: обігів ємностей з органічним паливом ,обігрів трубопроводів, по яких мазут транспортується до котла для подальшої переробки, обігрів газопроводів, нафтових резервуарів..
Житлово-комунальне господарство: обігрів водопровідних труб і захист їх від замерзання.
Хімічна промисловість: обігрів труб, що містять різні кислоти, луги та інші концентровані хімічні сполуки.
Фармацевтична і парфюмерно-косметична галузь промисловості: підігрів труб для транспортування ефірних масел і різної сировини до спеціальних формам, а також обігрів резервуарів для приготування різних кремів, гелів і мазей.
Харчова промисловість: підігрів ємності для доведення глюкози і цукру до потрібної консистенції і приготування шоколаду.
Будівництво: обігрів водопроводів, систем пожежогасіння і пр.

Далі пропонуємо вам ознайомитись з нашим обладнанням, його характеристиками та способом розрахунку промислового обігріву вибухонебезпечних середовищ. Для переходу на бажану сторінку натисніть на відповідний малюнок

Розрахунок тепловтрат промисловий обігрів Вибір промислового нагрівального кабелю Автоматика керування промисловим електробігрівом
ПРомисловий електрообігрів стем івано-франківськ
Додаткове обладнання для промислового обігріву Типовий приклад розрахунку Промислові електрообігрівачі

Компанія «Klopper-Therm» почала свою діяльність з 1928 року, заснована Ойгеном Клеппером як інженерне бюро з використання електротехнічних матеріалів. В даний момент офісні та виробничі потужності знаходяться в м.Дортмунд.

З 2011р. відкрито представництво в Україні , наші фахівці проходять регулярні теоретичні та практичні тренінги на виробничих потужностях «Klopper-Therm» і готові в будь-який момент приступити до монтажу

Тут Ви можете знайти різноманітну цікаву інформацію, яко стосується промислового електрообігріву в вибухонебезпечних зонах. Вля переходу до вибраної статті натисніть на відповідну іконку.

Монтаж та обслуговування  саморегулюючих нагрівальних кабелів Підігрів резервуару стем івано-франківськ Вибухозахист Правлила вибору вибухозахищеного обладнання
       
       
       
       
       

 

 

 

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308