Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Статті по електриці
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Untitled Document

Промисловий елетрообігрів

Електронагрівачі Klopper Therm

ЗАСТОСУВАННЯ

область застосування
Різні електричні обігрівачі від провідного німецького виробника «Клеппер Терм» використовуються практично у всіх галузях промисловості і народного господарства: електроенергетика, хімічна промисловість, паливно-енергетичний комплекс, фармацевтична та парфюмерно-косметична галузі промисловості, житлово-комунальне господарство, харчова промисловість, будівництво, чорна і кольорова металургія, легка промисловість і транспорт.

ПРомислвий електрообігрів

установка
Нагрівальні елементи можуть монтуватися як в невибухонебезпечних умовах, так і в газо-і пароповітряних вибухонебезпечних зонах класів 1 і 2 при наявності вибухонебезпечних сумішей повітря категорії IIA, IIB і IIC згідно БЕМЩ.
При установці промислових обігрівачів у вибухонебезпечних зонах ТЕНи поставляються з коробкою підключення, укладеною під вибухозахищений корпус, з маркуванням ступеня вибухозахисту EExd. В деяких випадках ТЕНи для опалення йдуть в комплексі з коробкою підключення підвищеної безпеки (маркування EExe) і сертифікатом про випробування типового зразку на відповідність директивам EC.
В ході монтажу електричних нагрівачів елементи штучного охолодження конструюються таким чином, щоб заданий замовником температурний клас в місці, де встановлюється промисловий обігрів середовища, залишався незмінним.

Конструктивне виконання електронагрівачів
Виготовлення електронагрівачів в цілому проводиться в тій конструкції і з тих матеріалів, які визначаються необхідними числовими значеннями ряду параметрів (температура, сумарна потужність підключення і тиск) відповідно до характеристики конкретної сфери застосування. У рідкісних випадках область використання вимагає деяких уточнень.
Експлуатаційні та конструктивні параметри середовища, для яких нами вже були вироблені ТЕНи для водонагрівачів (не є межею по потужності):
температури до 650 ° C, в спеціальних конструкціях до 1000 ° C
тиск до 250 бар
сумарна потужність підключення до 6600 кВт (подібні проекти вже були реалізовані в модульному компонуванні, але не є межею потужності)
напруга підключення до 690 B, в особливих випадках до 1200 B

КОНСТРУКЦІЯ електронагрівачів

За своєю конструкцією промислові нагрівачі схожі з кожухотрубними теплообмінниками і включають в себе наступні складові елементи:
Циліндричний кожух з вхідним і вихідним фланцем.
Нагрівальна вставка - пучок ТЕНів. Ціна обладнання, яке забезпечує електричний обігрів, багато в чому залежить саме від цього елемента.
Кожух фланця для фіксації ТЕНів.
Термодатчики для індикації температури поверхні нагріву і температури середовища в комплекті з коробкою підключення.
Опора для монтажу нагрівального обладнання.
Монтажна камера.

Будова промислового тенового обігрівача

Проточний підігрів середовищ відбувається в поперечно-поздовжньому напрямку по одному або декількох маршрутах. Це залежить від максимально допустимих значень температури поверхні нагріву і втрати тиску. Якщо температура зросте до гранично допустимої позначки на термодатчику обмежувача, потужність нагрівача миттєво впаде до нуля. Надалі промислове опалення почнеться лише тоді, коли будуть усунені причини відключення обладнання.

Електричний підігрів здійснюється електронагрівачами з різними видами нагрівальних елементів, кожен з яких має свої особливості.

ТРУБЧАСТІ НАГРІВАЛЬНІ ЕЛЕМЕНТИ
Трубчасті електричні нагрівачі (ТЕНи) в Україні, - найбільш популярний вид нагрівального елемента. Вони являють собою металеву вигнуту U-подібно трубку діаметром від 8,5 мм до 16 мм, в якій укладено спеціальний теплопровідник. Даний нагрівальний індуктор надійно запрессований в ущільнений окис магнію, що забезпечує ефективний ізоляційний опір і відмінну теплопровідність між індуктором і трубкою.
У виробництві ТЕНів обов'язково враховується спосіб його монтажу безпосередньо в кожух фланця. Компанія Klöpper-Therm виготовляє ТЕНи, які монтуються за допомогою зварювання, пайки або механічного гвинтового з'єднання.
В основному обладнання з ТЕНами застосовується для нагріву рідини і газового середовища. При виході з ладу нагрівального елемента цілком можливо купити Тени і швидко усунути поломку обладнання.

Керамічний нагрівальний елемент
Керамічний нагрівальний елемент являє собою стрижень (рідше - спіраль), на якому щільно зафіксовані керамічні частинки. Нагрівальна вставка обладнання повністю заповнена такими керамічними нагрівальними елементами і приварена до фланця кожуха.
Перевагою керамічних нагрівальних елементів є можливість їх заміни без зупинки експлуатації обладнання. Вони використовуються в основному для нагріву високов'язких нафтохімічних продуктів.

Макронагрівальні елементи
Мактронагрівальні елементи за своєю будовою нагадують трубчасті Тени і відрізняються від них діаметром перетину, який складає 31 мм.
Монтаж їх здійснюється за допомогою зварювання. Макронагрівальні елементи використовуються переважно для підігріву газів і рідин в умовах високого тиску.

Нагрівальні кабелі з мінеральною ізоляцією
Нагрівальні кабелі з мінеральною ізоляцією по своїй будові також нагадують трубчасті Тени і відрізняються від них діаметром перетину, рівним від 3 до 8 мм, і тим, що трубка по довжині не має принципових обмежень.

Технологічний обігрів

 

РОЗРАХУНОК ПАРАМЕТРІВ

Сумарна потужність підключення обладнання розраховується з урахуванням деяких технологічних умов. При нагріванні середовища температура поверхні нагрівання не повинна перевищувати гранично допустимі значення. Тому не можна допускати концентрації потужності на невеликій поверхні, в цьому випадку виникає високе поверхневе навантаження, яка тягне за собою різке підвищення температури на поверхні нагрівання. А це може привести до поломки нагрівального обладнання і пошкодження середовища.

Механічний розрахунок нагрівальних елементів проводиться відповідно до регламентованої Директивою EC «Обладнання, що працює під тиском» (PED 97/23 / ​​EC).

Теновий обігрів

Розподільчий пристрій

Регулювання і контроль електронагрівачів Klöpper-Therm
Компанія Klöpper-Therm для випущеної нагрівальної продукції проектує і реалізовує спеціальні розподільні пристрої для безпечного монтажу засобів обігріву в приміщенні або зовні, а також у вибухонебезпечних умовах.
Регулювання потужності здійснюється східчасто, через тиристорні регулятори або за допомогою сигналу 4-20 мА.
Ще до поставки електронагрівачів на об'єкт здійснюється генеральне перевірка їх функціонування, окрім того, в деяких випадках додатково проводиться прессовка.

 

 


Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308