Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Статті по електриці
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Untitled Document

Промисловий елетрообігрів

Автоматика управління кабельним обігрівом

UNIPLEX регулювальні БЛОКИ
Уже багато років Klöpper-Therm розробляє спеціальні електронні регулятори і системи контролю для управління електричним нагрівом. Постійний подальший розвиток систем призвів до створення нових комплектних одноманітних регулювальних блоків UNIPLEX.

Захисний обмежувач температури відповідає вимогам EN 50019 / IEC 62086-1, а також директивам 94/9 / EC (ATEX) і класифікований за SIL 2.

В блоці UNIPLEX компактно на одній платі в євроформаті знаходяться регулятор температури, обмежувач температури і регулятор струму. З одного боку, UNIPLEX володіє можливістю керувати електронними реле потужності, і тим самим забезпечує постійне регулювання параметрів системи нагріву. Таким чином запобігає підвищенню температури і досягається економія електроенергії. З іншого боку, інтегрований регулятор забезпечує необхідний струм навантаження. На противагу до загальноприйнятих процентних регулювань звичайних регуляторів при використанні UNIPLEX немає необхідності при змінах довжини нагрівального кабелю виробляти знову регулювання струму навантаження.

Завдяки регулюванню струму для користувача забезпечуються наступні переваги:
скорочення кількості використовуваних типів нагрівальних кабелів
регулювання струму, що забезпечує зміни підтримки необхідної температури

Додатковою відмітнною властивістю регулятора є забезпечення контролю граничних значень температури та струму, як під час простою, так і при придушенні сигналу «знижена температура» під час нагрівання.

Крім того, через інтерфейси, встановлені на регулювальних блоках UNIPLEX за допомогою розробленого програмного забезпечення UNIWIN мається можливість візуалізації, архівації та параметризації всіх даних від майже 900 кіл нагріву. UNIPLEX може приводитися в дію безпосередньо через інтерфейс від єдиної системи управління технологічними процесами виробництва (PLS).

автоматика управління промисловим обігрівом

 

UNIWIN

ВІЗУАЛІЗАЦІЯ
UNIWIN працює з програмною системою Windows XP і має функціональну, орієнтовану на стандартну систему обслуговування Windows Standard. Конфігурації установок і систем захищені паролем і вільно конфігуруються. У розпорядженні є всі дані кіл нагріву і установок як і огляд стану і хронологічний архів повідомлень з різними функціями сортування та селекції. Криві представляють графічно тенденцію зміни температури і струму кіл нагріву.

Крім того, можуть архівуватись специфічні для нагріву параметри і графіки. Можливі віддалений контроль параметрів і техобслуговування, так само як і вибірка даних через встановлені інтефейс для зовнішнього користування, наприклад, підключення до системи управління технологічними процесами (PLS) через Net-DDE і Profibus-DP.

Завдяки незалежно працюючій UNIPLEX, система UNIPLEX / UNIWIN так побудована, що вона відповідає всім вимогам техніки безпеки. Навіть при відмові системи управління технологічними процесами (PC / PLS) система нагріву буде далі регулюватися і контролюватися без обмежень через UNIPLEX.

 

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308