Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Untitled Document
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

ГенераториЗапитання-відповіді генератори

p

У мене в заміському будинку трифазний ввід, значить, мені потрібен трифазний дизельний генератор?
Не зовсім так. Існують як однофазні, так і трифазні дизельні електростанції, і якщо у вас в будинку немає трифазних споживачів, то краще придбати однофазну модель. Тим самим ви убезпечите свою генераторну установку від перекосу фаз, забезпечивши безперебійну роботу.

Я хочу встановити систему безперебійного електропостачання на базі дизельної електростанції потужністю 20 кВА і джерела безперебійного живлення (ДБЖ) потужністю 20 кВА. У будинку багато дорогої техніки, яка не терпить навіть секундного переривання електроенергії, як правильно зробити?
Такі системи існують, єдине треба знати, що якщо ви хочете резервувати навантаження потужністю 20 кВА і купляєте ДБЖ на 20 кВА, то електростанцію потрібно вибирати в півтора-два рази потужніше, інакше система буде непрацездатною.

На мій об'єкт виділено 10 кВт, потужність обмежена автоматом, а реальна повна потужність всіх споживачів 40 кВт, постійно вибиває автомат. Можна придбати у вас електростанцію на 30 кВт, щоб вона компенсувала нестачу потужності від міської мережі?
На жаль, за українським законодавством синхронізація з електромережею заборонена, але можливо зробити таку схему, при якій споживачі великої потужності будуть підключатися в автоматичному режимі до електростанції в обхід мережі, тим самим не буде перевищена виділена потужність 10 кВт.

Наш автосервіс хоче придбати дизельний генератор на випадок відключення міської мережі, було кілька разів, втратили купу клієнтів. Порадьте, який вибрати?
Перед покупкою дизельної електростанції необхідно уважно вивчити струмові характеристики споживачів, яких ви вирішили підключити до генераторної установки, тому що устаткування, вживане на автосервісах, має значні пускові струми, які перевершують номінальні в 3-5 разів. При виборі електростанції потрібно це врахувати

Чому у ваших дизельних електростанцій більший витрата палива в порівнянні з даними інших фірм?
Ми вказуємо реальну витрату палива, заявлену виробником електростанцій. Для виробництва певної кількості електроенергії під навантаженням необхідно спалити певну кількість палива, цей показник для всіх сучасних дизельних генераторів приблизно дорівнює, все інше це недобросовісна конкуренція.

Які шумові характеристики ваших дизельних генераторів?
Як і в попередньому питанні, цей показник для всіх сучасних дизельних генераторів відкритого виконання різних марок однаковий. Для побутових електростанцій, двигуни яких працюють на 3000 об / хв, рівень шуму - близько 70 дБ на відстані 7 метрів;. Для побутових електростанцій, двигуни яких працюють на 1500 об / хв, рівень шуму складає близько 60 дБ на відстані 7 метрів ..

Яка реальна потужність електростанції?
Всі виробники електростанцій прописують два потужності:

PRP (використання дизельного генератора як постійного джерела електроенергії). Багато електростанції різних марок не призначені для роботи в такому режимі.
LTP (використання дизельного генератора як резервного джерела електроенергії, допускається перевантаження 10%).
Перед покупкою запитаєте у менеджера, яку потужність вам оголосили.
Пам'ятайте, що електростанція може працювати з 10% перевантаженням не більше години на кожні 12 годин роботи.

Чи потрібно ставити стабілізатори напруги для стабілізації напруги на виході електростанції? У сусіда по дачі після підключення електростанції з мережі будинку повибухали лампочки, вийшли з ладу телевізор і холодильник.
Дійсно, таке може статися, якщо придбана дешева електростанція невідомого виробника, у якої обороти двигуна "плавають", через що і відбуваються стрибки напруги. Для електростанцій якісного виробництва такі проблеми жодного разу не зустрічалися, і купувати стабілізатори напруги не треба.

Скільки часу може працювати моя дизельна електростанція без зупинки?
Вам все одно доведеться кожні 50-600 годин зупиняти дизельгенератор для проведення заміни масла (інтервали заміни масла міняються в залежності від марки масла і вмісту сірки в паливі), але якщо двигун вашого генератора працює на 3000 об / хв., То річна напрацювання не повинна перевищувати 500 годин на рік.

У нас на дачі світло відключають дуже рідко, дизельна електростанція працює не більше 10-20 годин в рік, чи треба мені робити технічне обслуговування раз на рік?
Згідно «Інструкції по технічному обслуговуванню» заводу-виробника, "технічне обслуговування необхідно проводити не рідше одного разу в 12 місяців, незалежно від напрацювання".

Де мені краще встановити дизельну електростанцію - на вулиці або в підвалі будинку?
Навіть не бачачи об'єкта, можна з упевненістю сказати, що такий варіант монтажу, як розміщення в підвалі будинку, небажаний зважаючи необхідну складну і дорогої системи вентиляції, системи відведення вихлопних газів, заправки паливом. Це не кажучи вже про шум, вібрації та запах. Ми можемо запропонувати два варіанти розміщення на вулиці: в контейнері або в шумоізолюючі кожусі.

Тоді відразу друге питання. Чим розміщення дизельного генератора на вулиці у шумоізолюючі кожусі відрізняється від розміщення в контейнері? Що вибрати?
Вуличний монтаж дизельного генератора в шумоізолюючі кожусі в порівнянні з контейнером , плюси шумоїзолірующего кожуха:

менша вартість;
менший рівень шуму у електростанції;
менші габарити у електростанції.
Мінуси кожуха:

відсутня можливість розміщення додаткового обладнання під кожухом (шафа автоматичного введення резерву (АВР), стабілізатори напруги, джерело безперебійного живлення (ДБЖ), додатковий паливний бак і пр.);
відсутня можливість зберегти цілісність обладнання від крадіжки або стороннього втручання;
відсутність гарантованого запуску двигуна електростанції в автоматичному режимі при температурах повітря нижче -25 ° С.
Що вибрати? Вирішувати вам, ми можемо тільки ре


Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308