Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Статті по електриці Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Тепла підлога NexansЗапитання-відповіді. Електрична тепла підлога Nexans

Ціна на сонячні панелі

Готові набори для сонячних електростанцій

Набори для зеленого тарифу

Як працює кабельна система обігріву або опалення "тепла підлога"

Принцип роботи теплої підлоги заснований на автоматичному підтриманні терморегулятором заданої температури в приміщенні. Джерелом тепла в системі Nexans є покладений на (чорнову) підлогу і залитий цементно-піщаним розчином нагрівальний кабель, який перетворює підлогу на велику робочу панель,що рівномірно виділяє тепло. Бетонна стяжка акумулює і передає тепло від кабелю до приміщення.

В повноцінну систему теплої підлоги входять також: терморегулятор, теплоізоляція (пробка, пінопласт), що зменшує тепловтрати, металевий екран (фольга, сітка), а також монтажні направляючі.

Скільки тепла підлога Nexans споживає електроенергії

Споживання системою теплої підлоги Nexans електроенергії напряму залежить від режиму використання, від теплоізоляції перекриття та приміщення, а також від заданої температури, яку кабельна система обігріву повинна підтримувати в даному приміщенні. Для внутрішнього приміщення при наявності теплоізоляції при комфортному підігріві споживання електроенергії буде відповідати 10-30% від номінальної потужності кабелю (не більше 0,9 кВт.год на 1 кв.м за добу в холодну пору року). Наведемо приблизний розрахунок Ваших витрат при комфортному обігріві кухонного приміщення при площі укладання кабелю 6 м2. При використанні кабелю TXLP/1 850/17 30% потужності становитимуть не більше 250 Ват на годину. Відповідно в добу витрата електрики складе не більше 6 квт, що при вартості кіловата 0.30 грн, складе не більше 1,8 грн на добу.

Яка вартість 1-го квадратного метра теплої підлоги Nexans

Вартість 1 м2 комплекту теплої підлоги може коливатися від 200 до 1300 грн.. Так як вартість кабельних систем обігріву теплої підлоги Nexans складається з ціни на кабель, на термостат, монтажних лент, кожного квадратного метра пробки, фольги, а також виходячи з потужності системи (комфортний підігрів або основне опалення), то для одного приміщення площею 30 м2 вартість 1 м2 близька до 200-250 грн. Для 30 приміщень по 1 м2 вона орієнтовно становить 1300 грн .

 

Чи можливе застосування теплої підлоги Nexans під паркетом або іншим дерев'яним покриттям

Можливе використання кабельних систем обігріву теплої підлоги Nexans під дерев'яними покриттями, але тільки за умови якщо товщина покриття (паркету, ламінату, коркових підлог) не більше 20 мм. Необхідно знати технічні характеристики покриттів, допустимі температури і відносну вологість у приміщенні, прийнятні для даних покриттів, та підібрати правильний кабель та необхідний крок укладки.

Чи припустимо використання теплої підлоги Nexans в якості захисту стін від промерзання

Так. Але деякі складнощі можуть виникнути при способах кріплень кабелю до стіни, тому необхідно забезпечувати хороший теплообмін - кабель повинен знаходитися в бетонній стяжці. У випадку неправильного тепловідбору кабель може пошкодитись.

Чи допускається використання теплої підлоги Nexans без терморегулятора

Теоретично - так, але в цьому випадку Вам доведеться взяти на себе функції терморегулятора і вручну вмикати / вимикати систему тепла підлога по досягненні найбільш комфортної для Вас температури. Не рекомендується використання теплої підлоги без термостата так само і з міркувань економії електроенергії. Крім того сильний перегрів теплої підлоги може призвести до пошкодження кабелю.

Чи можна використовувати один терморегулятор для керування двома і більше кабельними системами обігріву тепла підлога Nexans в різних приміщеннях

Використовувати один термостат для декількох приміщень не рекомендується, так як тепловтрати в різних приміщеннях різні, а температурний датчик терморегулятора (вбудований або виносний) може знаходитися тільки в одному з приміщень. Наприклад, системи обігріву тепла підлога Nexans встановлені на кухні та у ванній. Кабелі підключені паралельно до одного термостата, датчик якого розміщений в кухні. Терморегулятор підтримує задану температуру з урахуванням всіх надходжень тепла від сонячного світла, електроприладів, системи гарячого водопостачання та тепла, що виділяється людьми. Температурний режим сприятливий для кухні, в такому випадку може виявитися для ванної просто холодним, або навпаки. Винятком можуть бути, наприклад, холодильні камери, в яких вимагається підтримувати один і той же температурний режим.

Наскільки небезпечні кабельні системи обігріву Nexans і чи не шкідлива тепла підлога для здоров'я

Кабельні системи обігріву тепла підлога Nexans абсолютно безпечні і "наносять" шкоди здоров'ю не більше, ніж прихована в стіни і підлозі будинку електропроводка. Система забезпечує м'яке та рівне тепло, не створює протягів, зберігає природну вологість повітря, автоматично підтримує комфортну температуру в кожному приміщенні окремо. Продукція фірми Nexans сертифікована в усіх країнах Європейського Співтовариства, в США, Канаді, Китаї та Росії та Україні. Найчастіше питання, що задається клієнтами, стосується електромагнітних випромінювань. Відхилення від природного фону Землі, пов'язані із застосуванням теплих підлог в кілька сотень разів нижче гранично допустимих рівнів випромінювань всіх національних нормативів.

Яка температура може бути на поверхні підлоги

Комфортною температурою на поверхні підлоги є температура, що перевищує кімнатну температуру повітря на 2-3 0C. При мінімальному кроці укладанні кабелю і наявності теплоізоляції температура на поверхні підлоги може досягти +45 0C.

Що робити, якщо кабельна система обігріву тепла підлога вийде з ладу

Кабельні системи обігріву фірми Nexans мають гарантію виробника 20 років на електричний кабель, а термін служби теплої підлоги співставний з терміном експлуатації будівлі. Гарантія на термостати, як правило, не менше одного року. У разі виходу системи з ладу необхідно звернутися до фірми-продавця або найближчого дилера фірми Nexans для оформлення замовлення на виконання ремонтних робіт. Фахівці сервісної служби Nexans точно визначать місце, характер несправності і усунуть її.

З чого виготовляти стяжку для теплої підлоги

Стяжка (шар бетону) зазвичай виготовляють з цементно-піщаної суміші (штукатурної суміші) марки М-150 і аналогічної їй, з додаванням 1 кг ПВА на 1 мішок суміші.

При виготовленні стяжки перед заливкою потрібно зробити невеликі (40-50 мм) наскрізні отвори в пробці і фользі (5-6 отворів на 1 м2) для того, щоб новий шар бетону з'єднався зі старою підставою. Це також трохи прискорить процес висихання стяжки.

Якою має бути товщина стяжки теплої підлоги

Товщина стяжки повинна бути від 2 до 5 см, це пов'язано з тим, що стяжка має свою міцність на стиснення, і якщо її товщина буде менша, міцність стяжки виявиться недостатньою (особливо якщо вона лежить на теплоізоляторі і не має зчеплення з основою). Крім того, стяжка виступає в якості акумулятора тепла і при такій товщині рівномірно розподіляє тепло по всій площі, без виникнення "зебри", коли з'являються помітні зони перегріву і холодні смуги. Більше 6 см стяжку також робити не варто, оскільки це призведе до необгрунтованих тепловтрат.

Коли можна включати кабель після влаштування цементної стяжки, як перевірити працездатність кабелю

При влаштуванні стяжки не варто негайно включати систему теплої підлоги, особливо в перші дні. Це пов'язано з тим, що в перші дні цемент повинен набрати міцність, і при температурних розширеннях, зв'язки будуть руйнуватися і міцність стяжки буде низькою. Остаточну міцність цемент набирає на 28-ту добу. Але навіть відразу після заливки стяжки можна перевірити цілісність кабелю, тому в гарантійному талоні має бути зазначено опір нагрівальної жили кабелю, - за допомогою омметра ви завжди можете перевірити, чи не перебитий чи кабель. Не можна підключати кабель в мережу, коли він згорнутий в бухту!

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308