Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Untitled Document
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Енергозбереження в розумному будинку Smart Bus

З року в рік квитанції оплати за комунальні послуги красуються всі більшими сумами «Разом» і «До оплати». Підвищення тарифів стосується кожного жителя нашої держави, а значить і колективні пошуки системи економії будуть знайдені.

Як би нам того не хотілося, але зниження тарифів не відбудеться і навіть не можливо їх «заморожування», без такої економічної політики просто не зможуть існувати комунальні господарства. Найбільш ефективним способом зниження оплати за комунальні послуги є зниження споживаних ресурсів, цього можна досягти виключно впровадженням енергоефективних технологій. Такі системи дозволяють оптимізувати витрату енергоресурсів.

Розумна економія

Поняття розумного будинку знайоме більшості тих, хто вже замислювався над питанням економії. Для більшості ще кілька років тому ця система здавалася чимось захмарним як з боку фінансів, так і з боку технологічності.

Енергозбереження в розумному будинку

Слід зазначити, що впровадження технології «розумний будинок» при будівництві нового будинку або квартири обходиться забудовникові 4-20% вище, ніж аналогічна площа, не укомплектована економною схемою. Тепер давайте детально розберемо, як розумний будинок дозволяє економити на комунальних платежах.

Заощадження електроенергії

Мешканцям «розумного будинку» під силу самостійно регулювати мікроклімат, підтримувати оптимальну температуру, вологість і чистоту повітря. Система вносить зміни, в настройку приладів виходячи із заданих параметрів і змін навколишнього середовища.

Енергозбереження Івано-Франківськ

Для освітлення використовуються енергозберігаючі світлодіодні лампи, потужність яких регулюється датчиками присутності або ж на основі виставлених параметрів часу доби. Навіть якщо ви забудете вимкнути світло, система сама зробить це, оскільки «помітить», що в приміщенні нікого немає.

Економія опалювальних систем

Система розумного будинку дозволяє об'єднувати в єдину систему такі агрегати як сонячні колектори і батареї для виробництва енергії і гарячої води, геотермальні установки, що працюють взимку на обігрів приміщень, а влітку - на кондиціонування. У загальній складності оплата комунальних платежів знижується на 30-40%.

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308