Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Untitled Document
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Сучасний офіс в розумному будинку Smart Bus

Сучасний офіс неможливо назвати простим комплексом приміщень для розміщення співробітників однієї установи. На сьогоднішній день офіс - це ціле мікросередовище, що включає в себе масу комунікацій, периферичного обладнання та засобів контролю, як за самими працівниками, так і за зовнішнім світом. Якщо говорити простіше, то офіс наших днів представляє собою неприступну фортецю, що має відмінний зв'язок із зовнішнім світом.

Сучасний офіс івано-Франківськ

Комунікації

Комунікації сучасного офісу представлені телефонним зв'язком (мобільного та стаціонарного) і комп'ютерними мережами, які зв'язують комп'ютери і периферію в єдину мережу, а також дозволяють працівникам виходить в мережу інтернет. Телефонний зв'язок, крім іншого, допомагає оптимізувати процес розподілу телефонних дзвінків всередині офісу, що суттєво економить час працівників.

Комп'ютерні же мережі допомагають не лише ефективно використовувати периферичний обладнання (наприклад, принтера), але і здійснювати контроль офісу (наприклад, керування веб-камерами на комп'ютерах або ж перегляд трафіку співробітника). Крім цього наявність комп'ютерних мереж допомагає оптимізувати процес взаємодії між співробітниками різних відділів і відділень одного підприємства. Також до комунікацій можна віднести централізоване управління системою кондиціонування повітря, освітлення та ін

Безпека

Так як конкурентна боротьба останнім часом суттєво загострилася, рівень безпеки в офісах знаходиться на досить високому рівні. Наявність систем допуску в певні зони офісу, автоматизація пропускної системи та комплексне відеоспостереження як за внутрішніми приміщеннями, так і за навколишнім офіс територією, дозволяють не тільки убезпечити офіс від незаконних проникнень, але і стимулюють продуктивність працівників, а також дозволяють здійснювати більш ефективний контроль офісу, в загальному. Не варто також ігнорувати і можливість скорочення штату охорони офісу.

Комфорт

Для того щоб працівник був лояльний по відношенню до роботодавця, останній повинен створити комфортні умови для роботи. Це змушує людину триматися за своє місце, а значить працювати ретельніше. До того ж людина, перебуваючи в комфортному середовищі, працює швидше і ефективніше. До таких «розумних» автоматизованих системам, що відповідають за комфорт, можна віднести систему кліматичного контролю, автоматичного освітлення (наприклад, від руху), всілякі невеликі пристрої, як офісного, так і побутового призначення (сушарки для рук, кавові автомати, автомати з легкими закусками , автоматичні двері, крісла масажери та ін.) У сукупності, робота всіх цих систем створює унікальне середовище, в якій кожен сучасний офісний працівник проводить більшу частину свого часу.

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308