Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Untitled Document
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Автоматизація комерційних будівель Smart Bus

Говорячи про автоматизацію комерційних будівель, варто згадувати не лише про встановлення «розумного офісу», але й про те, що автоматизація встановлюється в барах, ресторанах, магазинах і готелях. І в кожному випадку найчастіше використовується певна система, яка звертає увагу на обраних функціях інтелектуальної будівлі, спираючись на специфіку об'єкта.

Автоматизація комерційних приміщеннь

Для чого потрібно даний пристрій?

Наприклад, для ресторану встановлюється контроль за безпекою, тобто охоронно-пожежна сигналізація, яка підключається до загальної системи управління. Також в ресторані необхідний клімат-контроль, управління освітленням, мультирум, тобто, коли у великому залі поміщається великий екран і відповідне акустичне обладнання.

Автоматизація комерційних приміщеннь івано-Франківськ

Якщо говорити про готелі, то тут для номерів встановлюється контроль проникнення, тобто номер оснащений датчиками відкриття дверей і датчиками руху. Після того як гість іде, черговий адміністратор бачить вільний чи зайнятий номер. Якщо станеться несанкціоноване проникнення, система відразу ж сповістить про це. Також встановлюється контроль займання, в разі появи вогнища спалаху система передає сигнал черговому адміністратору і пожежній службі, а там де з'явилося загоряння буде відключена вентиляція і електрику, крім аварійного.

Крім цього встановлюється система контролю протікання води, контроль натиснення тривожної кнопки, режим енергозбереження. Розумна будівля може контролювати стан всіх комунікацій: електропостачання (контроль за станом основних електророзподільних і електропостачальних компонентів, і навіть за джерелами безперебійного живлення, дизельно-генераторними установками). Також контролю підлягає система водопостачання, теплопостачання. Якщо з'явиться якась поломка, то інтелектуальна будівля зможе відразу оповістити аварійні служби.

Однак не варто думати, що автоматизація комерційної будівлі є більше елементом престижу. По-перше, дана система відмінно справляється з функціями енергозбереження, наприклад, після робочого дня все освітлення в приміщення буде відключено. По-друге, для роботи даної система необхідна мінімальна кількість людей, наприклад, для охорони будівлі, система самостійно відмінно справляється з безпекою приміщення.

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308