Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Untitled Document
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Віддалене управління житлом в розумному будинку Smart Bus

Розумні будинки представлені житловими автоматизованими будинками сучасного типу, які користуються сьогодні величезною популярністю, вони здатні забезпечити проживання людей усіма зручностями, а здійснити це дуже просто, достатньо високотехнологічного пристрою.

Власник будинку зі своїми гостями завжди зможе забезпечити собі комфортну обстановку, а контролювати всілякі процеси в будинку можна за допомогою пульта або панелі, які можуть впоратися як із включенням світла, так і регулюванням відео та аудіо.

 

Віддалене управління будинком

Розумним будинком можна керувати за допомогою комп'ютера, тільки необхідно мати веб шлюз системи розумний будинок. З одного боку сервер підключається до інформаційної системи управління, з іншого - вбудовується в локальну мережу будинку. Після цього сервер стає посередником і переправляє команди керуючим пристроям у вашому будинку, які отримує від вас, і навпаки, накопичує інформацію від систем будинку і передає її вам, використовуючи локальну мережу.

Віддалене управління розумним будиком

У вас немає необхідності у використанні нового інтерфейсу, сервер системи розумний будинок представлений web сервером, тому для контакту достатньо звичайного web броузера. Для того, що мати можливість віддаленого управління будинком, необхідно мати підключення локальної мережі до інтернету. В якості посередника між будинком і вами може виступати стаціонарний комп'ютер, що знаходиться у вас вдома або в іншому місці, портативний комп'ютер або ж телефон-комунікатор.

Якщо під рукою у вас не знайдеться жодної з даних пристроїв, можна скористатися мобільним телефоном.

Віддалене управління квартирою

Аналогічна система передбачена і для квартири, яка дозволяє вам, де б ви не знаходилися, за допомогою інтернету здійснювати повне віддалене управління квартирою, ви можете за день до приїзду додому включити опалення, або стежити на відстані за життєдіяльністю акваріума, будинок зможе після вашої вказівки полити домашні рослини. Також ви не будете переживати, вимкнули ви воду і газ, з усіма справами буде справлятися ваша квартира.

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308