Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Untitled Document
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Управління через DDP панель в розумному будинку Smart Bus

Що це?

Сучасний будинок це розумний будинок, який надає Вам можливість керувати і організовувати обстановку з будь-якого місця, де завгодно і як завгодно. Від освітлення і температури приміщення до системи безпеки. І все це може бути реалізовано за допомогою одного торкання.

Як це працює?

Пульт дистанційного керування був створений для зручності управління побутовими приладами, і дозволяє поєднувати в собі управління телевізором, музичним центром, супутниковим ресівером. Також він надає можливість відключати і включати всіляке освітлення, керовані електророзетки, різні сценарії освітлення. При комбінації декількох кнопок можна поставити будинок на охорону, відкрити ворота, і багато іншого.

Найбільш поширеними і затребуваними в управлінні розумного будинку є такі пристрої як панель з динамічним дисплеєм.

Керування розумним домом

Сенсорні панелі розрізняють двох видів провідні та безпровідні. Панелі з динамічним дисплеєм дозволяють з найбільшим зручністю використовувати всі існуючі можливості розумного дому: включити фонтан, полити сад, набрати ванну, злити воду з басейну. Всі Ваші команди будуть виконуватися, причому Вам не потрібно буде навіть залишати робоче місце. На дисплей можна вивести план будинку і подивитися, що відбувається в даний момент у будь-якій з кімнат за допомогою відеокамер, вимкнути або включити світло в будь-якій кімнаті або що-небудь інше.

Панель керування розумним домом

Панель має досить зрозумілий на інтуїтивному рівні інтерфейс з розподілом функцій, сценаріїв та виконавчих пристроїв по кімнатах. Настінні панелі використовуються також для організації внутрішнього зв'язку - у Вас є можливість бачити і говорити зі співрозмовником. Для досягнення цієї функції в них вбудовані динаміки і мікрофон. Панель з динамічним дисплеєм встановлюється на стіну, замінюючи, таким чином, безліч вимикачів, регуляторів температури і яскравості освітлення.

Існуючі десять кнопок збільшують спектр можливостей управління інтелектуальною системою розумний будинок. А наявність широкого асортименту лицьових декоративних накладок надає можливість відповідати будь-якому обраному стилю.

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308