Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Untitled Document
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Сценарії розумного будинку Smart Bus

Як це працює?

Ідея розумного будинку ввела таке поняття як сценарій одночасного управління декількох споживачів: включення або виключення. Суть в тому, що при натисканні всього однієї кнопки сценарного вмикача або зображення на сенсорній панелі Ви відразу ж керуєте роботою декількох освітлювальних приладів, хоча може бути і будь-яке інше управління.

Сценарії розумного дому

Прикладом самого поширеного сценарію є: у разі, коли Ви виходите з квартири і натискаєте одну кнопку вимикача «Пішов» і Ваш розумний дім вчиняє такі дії: вимикає у всій квартирі освітлення, переводить опалювальні прилади та кондиціонери у режим економії, вмикає сигналізацію.

Переваги та недоліки

Контролер є своєрідним мозком всього розумного в вашому домі. Контролер - система управління, яка сприймає сигнали датчиків і виробляє у відповідності з встановленою програмою команди керування виконавчими механізмами. Завдяки можливості програмування контролера можна вибудовувати всілякі сценарії для роботи різних систем будинку. До того ж, контролер може приймати і передавати інформацію за допомогою GSM-модему.

Контролер сценаріїв дає можливість Вам реалізувати найбільш складні автоматизації, такі як поетапне, запрограмоване відключення або включення всіляких пристроїв або навіть цілих сценаріїв, на противагу сценаріями, які лише дають можливість одночасного управління.

Важливим є те, що причиною, внаслідок якої запуститься такий процес, може бути не тільки натискання клавіші вимикача, але і будь-яка інша подія ззовні або таймер. Наприклад, у випадку протікання, спрацює датчик затоплення і відразу ж запуститься процес реакції розумного будинку, який вимкне все електрообладнання в будинку або квартирі, перекриє подачу води в приміщення і відправить повідомлення на Ваш телефон, з інформацією про те, що трапилося.

Важливим є те, що всі підсистеми розумного будинку повинні володіти можливістю працювати автономно. Бо якщо якась підсистема вийде з ладу, то і вся система в цілому не зможе усунути проблему, у зв'язку з тим, що розумний будинок є, лише надбудовою над всіма іншими системами.

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308