Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Untitled Document
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Концепція системи Розумний дім Smart Bus

Будинок, який забезпечений різними автоматичними системами, що роблять життя його власника комфортною, спокійною, а також безпечною, називають «розумним».

Ідеї для розумного будинку можуть бути різні.

Система Розумний будинок являє собою високотехнологічний комплекс, який управляє різними домашніми системами будівлі:

освітлення;
кондиціонування;
опалення;

сигналізацій (охоронної та пожежної);
споживання ресурсів;
аварійної подачі електроенергії і так далі.

Система «Розумний будинок»

Розумний будинок дає можливість легко, а найголовніше швидко управляти абсолютно всім домашнім господарством, отримати максимально швидко інформацію про стан вашого будинку, при цьому знаходячись від нього на значній відстані.

Концепція розумного будинку

Завдяки інтернету сьогодні можна отримати таку інформацію в абсолютно будь-якій точці нашої земної кулі, де з мережею мається стійкий зв'язок. Програмний комплекс в певних випадках може вирішувати самостійно нескладні завдання, але людині все ж доводиться приймати вже остаточне рішення.

Різні електронні помічники, які встановлені в будинку, зможуть запобігти перевитрату електроенергії, а також зберегти від пожежі або протікання в трубопроводі.

Система «Розумний будинок» приблизно 10 років тому мала дуже високу ціну. На сьогоднішній день її собі спокійно можуть дозволити люди навіть середнього достатку. На «Розумний будинок» звичайно ж, ціна буде залежати від безлічі факторів: виду і площі будівлі, логіки і функціонала системи, складності монтажу і вживаного устаткування.

Принцип розумного будинку

Однак практика показує, що той, хто хоч раз встановлював собі дану систему, більше ніколи від неї не відмовився. Хотілося б вам, приходячи додому, отримувати максимальну кількість комфорту і затишку, а йдучи бути повністю впевненим у його схоронності, а також у незмінному вигляді? Тоді вам необхідно скористатися даною системою.

«Розумний будинок» вміє добре економити

Одного разу запрограмована система може допомогти скоротити постійні витрати, на які власники будинку абсолютно не звертають увагу, хоча від цього витрати не зникають нікуди. Система «Розумний будинок» за статистикою окупається за шість-вісім років.

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308