Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Untitled Document
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Плюси і мінуси системи Розумний дім Smart Bus

Завдяки системі «Розумний будинок» можна буде зв'язати всю інженерію квартири, будинку або ж групи будинків. За допомогою комплексного управління будинком можна буде забезпечити безпеку, економію і комфорт вашого житла. Крім цього, обладнання Розумний будинок може служити чудовим доповненням інтер'єру.

У будинку з кожним днем з'являється все більше і більше різної техніки, починаючи від мобільних телефонів і закінчуючи складними системами вентиляції та кондиціонування. Кожен пристрій виконує виключно свої функції, однак якщо їх об'єднати за допомогою якраз відомої всім системи «Розумний будинок», то вони будуть працювати як злагоджений механізм. Сьогодні щасливі користувачі такої системи управління будинком вже встигли оцінити економію і комфорт.

Матеріальна частина вигоди

Сюди, звичайно ж, входить пряма економія витрат електроенергії. Її можна довести в окремих випадках до 40%. Якщо враховувати, що ціна кіловата буде збільшуватися і, згідно з прогнозами, може збільшитися в 2-3 рази до 2020 року, то результат, в свою чергу, може бути досить відчутним. Це дуже позначиться на гаманцях тих, хто володіє офісами, котеджами або ж елітними квартирами.

Переваги розумного дому

Непрямою матеріальною вигодою є збереження дорогої апаратури, а також продовження строків її «життя» за допомогою ефективного застосування електроенергії. Збереження майна саме від пожеж через забутий включеного приладу в мережу, затоплення або крадіжки.

Необхідно сказати, що дана система є дуже комфортною. Хіба це може комусь не принести задоволення, коли в будинку абсолютно все управляється за допомогою одного пульта?

Основним мінусом є саме дорожнеча. Однак зручність завжди вимагало вкладень. Необхідно сказати про те, що системи Розумного будинку дуже легко освоюється, проте для багатьох користувачів на перший погляд здаються дуже складними. Але це лише на перший погляд.

Ще одним мінусом є проводка - це велика кількість електромонтажних підготовчих робіт. Ідеї кімнат розумного будинку насправді можуть бути абсолютно різноманітними, все залежить лише від ваших побажань.

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308