Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Untitled Document
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Все знаходить розум в розумному будинку Smart Bus

Необхідно сказати про те, що розумний будинок є житловим автоматизованим будинком сучасного типу, який організований для комфорту проживання людей за допомогою високотехнологічних пристроїв.

Світло

Якщо говорити про освітлення, то він буде повністю розуміти всі побажання господаря: за сценарієм, який задасть господар, будуть включатися і вимикатися світильники і лампочки, вечірнє освітлення також буде запалюватися в певний час, а вночі будинок сам вимкне у всіх кімнатах світло.

Управління світлом в розумному домі

Електроприлади

Будинок буде сам керувати усіма вашими електроприладами. Праска, телевізор, посудомийна і пральна машина, холодильник, духова шафа, електрообігрівач - абсолютно всі електричні прилади в будинку зможуть підкорятися лише одному натисненню на панелі управління.

Керування кліматом в  розумному домі

Клімат

Тепер вам буде абсолютно байдуже, яка у вас за вікном погода, тому що ви самі зможете визначати погоду у вашому домі. Завдяки системі контролю клімату ви зможете і взимку створювати середземноморський клімат, при цьому навіть не встаючи з власного дивана, а влітку - додати прохолоди. Дана система впродовж цілого року буде підтримувати в кімнатах комфортну температуру. Крім цього ви зможете задавати будинку команду: підвищити або знизити температуру, провітрити приміщення, наповнити вашу ванну теплою водою. Можете навіть не переживати - все буде зроблено вчасно.

Вентиляція розумного дому

Вентиляція

Розумний Дім завжди дихає чистим і свіжим повітрям, а все завдяки тому, що в його системі заздалегідь вже передбачено управління вентиляцією. А це означає те, що ви не будете знати, що таке шкідливе повітря і духота в кімнатах. Насолоджуйтесь чистотою, свіжістю, а також прохолодою власного житла.

Безпека

Тепер ви зможете спати виключно міцним сном, тому що у вас буде дуже надійна система безпеки, її датчики, немов ваші особисті охоронці, будуть охороняти ваш будинок. Безпека прибудинкової території та приміщень будинку буде під суворим контролем охоронної системи. А, отже, ви завжди будите в курсі того, що насправді відбувається у вашому домі.

Домофон

Здатний фіксувати ваших відвідувачів, записувати повідомлення і, звичайно ж, фото гостей. Буде оповіщати про візит вашою улюбленої мелодією, а відповісти на даний сигнал ви зможете з будь-якої точки вашого будинку. Енергозбереження номеру також передбачає дана система.

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308