Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Untitled Document
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Який генератор купити - дизельний або бензиновий?

Бензинові генератори - застосування, особливості.
Дизельні генератори - застосування, переваги.
Різниця між бензиновими електростанціями та дизельними

Вибір електростанції за типом двигуна - дизельний або бензиновий - обумовлений не тільки видом використовуваного палива, але і сферою застосування та призначенням генераторної установки:

  Бензиновий генератор Івано-Франківськ

Бензинові генератори

Малопотужні бензинові генератори в основному мають побутове застосування для дачі і заміського будинку, а також для короткочасної експлуатації на виїзних заходах та малих підприємствах (магазини, гаражі, монтажні бригади, розважальні парки, свята і т.д.). Бензинові електрогенератори, як правило, мають менший розмір і набагато легші по вазі, ніж дизельні електростанції, що робить їх легко переміщуваними (портативними).
Бензогенератори призначені для короткочасного використання. Варто враховувати, що бензиновий генератор залежний від погодних умов. У зимовий сезон бензогенератор рекомендується монтувати або зберігати в опалювальному приміщенні або в спеціальних кожухах і контейнерах з обладнаною системою підігріву, інакше, Ваш бензиновий генератор просто не заведеться при низькій мінусовій погоді. Якщо під генератор відводиться спеціальне приміщення в будинку, пам'ятаєте, що в цьому випадку необхідна установка припливно-витяжної системи вентиляції для виведення вихлопних газів.

  

  

Дизельні генератори

Дизельні електростанції мають великий діапазон потужностей і застосовуються для більш тривалого постачання електроенергією як заміської нерухомості, так і різних промислових чи господарських об'єктів. Дизельні генератори, в більшості своїй, відрізняються найбільшими габаритними розмірами і об'ємами паливних баків, а також, тривалою автономною роботою двигуна.


Варто відзначити, що дизельні генератори мають більш високу надійність, тому і мають більш високу вартість. Пов'язано це з тим, що моторесурс дизельних електростанцій значно вище, ніж у бензогенераторов, що впливає на збільшення терміну служби обладнання. При інтенсивній роботі двигун дизельної електростанції не так швидко перегрівається, як у бензинового генератора, який необхідно через кожні дві - чотири години безперервної роботи відключати і давати час для охолодження двигуна (особливо в жарку погоду). Ця властивість, поряд з вчасно проведеним технічним обслуговуванням, подовжує період експлуатації дизельної електростанції (ДЕС).
Сфера застосування дизель генераторів дуже широка: від промислових виробництв, адміністративних і громадських установ, до малих підприємств, магазинів, заміських будинків, котеджів і т.д.
Відмінності за властивостями використовуваного палива для генераторів:

Бензинове паливо при тривалому зберіганні має властивість розшаровуватися (поділ на суміші, зниження октанового числа). Процес цей виникає при тривалому зберіганні бензинового пального в паливному баку генератора, через неякісне або розбавлене паливо, а також під дією зовнішніх температур. Це одна з причин, чому часто бензинові електрогенератори для резервного використання комплектуються невеликими паливними баками. При використанні такого «застарілого» палива можливий швидкий знос генераторної установки і, навіть, її поломка. Тому, для додаткової профілактики, бензогенератори рекомендується запускати не рідше одного разу на два тижні, і по можливості, міняти паливо при довгому простої обладнання.

Дизельне паливо (за умови якісного, не розбавленого бензином і іншими сумішами) має більш стійкі властивості зберігання. Однак, не варто забувати, що дизельне пальне розподіляється на літнє "Л", зимове "З" і арктичне "А".
Літнє дизельне паливо можливо використовувати для дизельних генераторних установок (ДГУ) при температурі навколишнього середовища не менше - 5С. У разі пониження температури від вказаного діапазону, це призведе до замерзання, загустіння, і процесові розшаровування літнього дизпалива, а при його використанні, і до пошкодження генераторної установки.
Зимове паливо призначене для роботи дизель-генератора до - 20 С. І, нарешті, арктичне дизельне пальне зберігає працездатність генератора при зовнішній температурі до - 50С.
З цього випливає, що зимове дизельне паливо більш універсальне і застосовне як влітку, так і взимку.

Ми привели Вам основні поняття і відмінності, які слід враховувати при виборі генератора. Якщо у Вас виникли питання, на які ви не знайшли відповіді на нашому сайті, то можете отримати детальну консультацію наших фахівців за телефонами або через електронну пошту:

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308