Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Матеріали для електромонтажу
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Untitled Document

На головну сторінку обладнання ruself

Стабілізатор напруги друго покоління Ruself

Технічні характеристики сервопривідних стабілізаторів

Сервоприводні стабілізатори RUCELF ® - це високоефективний захист від різних перебоїв у мережі , таких як: знижена напруга , підвищена напруга , різкі коливання або скачки напруги , коротке замикання. Вони поєднують в собі найвищу точність вихідної напруги і високу швидкість стабілізації . Одним із принципових переваг сервопривідних стабілізаторів є плавне регулювання напруги в широкому діапазоні , що дозволяє забезпечити захист приладів , чутливих до різких перепадів напруги. Широкий діапазон потужностей дозволяє використовувати їх і на промислових підприємствах. Оригінальний дизайн корпусів і упаковки , високоякісні компоненти і збірка - роблять вироби RUCELF ® лідерами у своєму класі.
Основна особливість сервопривідних стабілізаторів полягає в тому , що стабілізація напруги відбувається завдяки плавному переміщенню струмознімача по робочій поверхні трансформатора.

Сервопривідний стабілізатор Руселф

Сервоприводні стабілізатори напруги II -го покоління.

Основні переваги .

Висока точність підтримки вихідної напруги ( 220В ± 1,5 %)
Застосування сервопривідного технології та безперервне регулювання вихідної напруги дозволяє домогтися найбільш високої точності -1,5 %.

багатофункціональний захист
Комплекс захисних заходів допомагає захистити не тільки прилад , але і сам стабілізатор - забезпечуючи надійну роботу техніки. У їх число входять:
- Захист від підвищеної/ зниженої напруги на виході і вході стабілізатора
- Захист від перевантаження стабілізатора
- Захист від перегріву струмознімальних щіток
- Захист термодатчиков від перегріву або обриву (їх обрив / замикання)
- Захист від несправності мотора сервоприводу
- Функція - «софт -старт » - попереднє встановлення повідця струмознімача при включенні стабілізатора для зменшення стрибків струму в навантаженні при включенні
- Відключення стабілізатора при критичних режимах

Самодіагностика внутрішніх компонентів стабілізатора.
Програма відстежує і веде облік режимів роботи стабілізатора , цикли навантажень і попереджає про необхідність проведення профілактичних заходів.

Плавне регулювання в широкому діапазоні
Сервоприводні стабілізатори дозволяють домогтися плавного регулювання напруги в широкому діапазоні вхідних напруг , а різноманітність моделей - дозволяє використовувати їх для електроживлення , як побутових , так і промислових приладів.

Мікропроцесор другого покоління для управління стабілізатором .
Використання мікропроцесора другого покоління , з триступеневою конвеєрноюсистемою виконання команд , дозволило домогтися одночасного контролю всіх вузлів пристрою , для максимально швидкої і точної стабілізації вихідної напруги.

Інформативний LCD -дисплей
Система самодіагностики «SMART - Control » на дисплеї в зрозумілій для користувача формі сповіщає про можливі неполадки в роботі стабілізатора : перевантаженні по потужності , неправильному підключенні , пікових режимах роботи і про необхідність проведення профілактичних заходів .
У режимі on - line система виводить інформацію про режими роботи , стан мережі ( вхідна і вихідна напруга) , рівень навантаження стабілізатора , температурний режим роботи стабілізатора.

Без спотворення синусоїди
Відсутність спотворення синусоїди - як наслідок , продовження служби роботи двигунів будь-якого типу , як в побутових , так і промислових приладах.

високий ККД
Стабілізатор має дуже низьке енергоспоживання. Його ККД до 98 %

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308