Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Матеріали для електромонтажу
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Untitled Document

На головну сторінку обладнання ruself

Джерела безперебійного живлення

Ціни на джерела безперебійного живлення ruself

Джерела безперебійного живлення ( ДБЖ) (UPS в англійській абревіатурі ) - це пристрої, призначені для захисту різного типу обладнання, що вимагає високої якості електропостачання. До такого обладнання традиційно відносяться комп'ютери і сервери , опалювальні котли , комунікаційна техніка типу маршрутизаторів , комутаторів , телефонних станцій тощо , прилади автоматики , спостереження і контролю , а також різне медичне обладнання.
Основні різновиди ДБЖ.
 
      Offline - джерело безперебійного живлення , виконане за схемою з комутуючих пристроєм , що у нормальному режимі роботи забезпечує підключення навантаження безпосередньо до зовнішньої електромережі живлення , а в автономному - переводить її на живлення від акумуляторних батарей. В основний час роботи , джерело працює в якості подовжувача і ніяк не впливає на роботу комп'ютера або інший підключеною до нього навантаження. Як тільки пропадає напруга електромережі , процесор ДБЖ перемикає навантаження до резервного джерела живлення , яке являє собою акумулятор, що живить імпульсний перетворювач напруги. Цей перетворювач створює напругу , форма якої мало нагадує правильну синусоїду , але при цьому забезпечує стабільну роботу пристроїв забезпечених імпульсними блоками живлення. До їх недоліків можна віднести більш інтенсивну експлуатацію акумуляторів , так як пристрій переходить в автономний режим у вузькому діапазоні зміни напруги живильної мережі , що призводить до більш швидкого виходу з ладу акумуляторів і неможливість роботи навантаження вимогливою до якості синусоїди вихідного ланцюга (напр. імпортні котли) .

УПС СТЕМ ІВАНО_ФРАНКІСЬК

Лінійно -інтерактивні UPS RUCELF
Line Interactive - джерело безперебійного живлення , виконане за схемою з комутуючих пристроєм (Off- Line ) і доповненої автоматичним регулятором напруги (AVR ) на основі автотрансформатора з обмотками, що перемикаються( ступінчастим стабілізатором ) . Основна перевага лінійно- інтерактивного ДБЖ у порівнянні із джерелом резервного типу off - line , полягає в тому , що він здатний забезпечити нормальне живлення навантаження при підвищеній або зниженій напрузі електромережі (найпоширеніший вид несправностей у вітчизняних електромережах ) без переходу в автономний режим. У підсумку продовжується термін служби акумуляторних батарей. По ефективності лінійно -інтерактивні ДБЖ займають проміжне положення між простими й відносно дешевими резервними джерелами (Off- Line) і високоефективними , але дорогими ДБЖ з подвійним перетворенням енергії ( On - Line) . Як правило , лінійно -інтерактивні ДБЖ застосовують для захисту побутових котлів , персональних комп'ютерів , моніторів , робочих станцій , вузлів локальних обчислювальних мереж та іншого офісного обладнання.

Джерело безперебійного живлення стем івано-Франківськ

Джерела безперебійного живлення On - Line RUCELF
Джерела безперебійного живлення типу « On - Line » відрізняються тим , що змінна мережева напруга, що надходить на вхід ДБЖ,перетвориться випрямлячем в постійну , а потім за допомогою інвертора знову в змінну . Акумуляторна батарея , постійно включена між випрямлячем і інвертором , живить останній в аварійному режимі. Схема On - Line забезпечує ідеальну вихідну напруга при будь-яких неполадках в електромережі. Вона характеризується нульовим часом перемикання з нормального режиму в автономний і назад без перехідних процесів в вихідній напрузі . Необхідно зауважити , що захист таких пристроїв , як файлові сервери та телекомунікаційне обладнання , медичне обладнання , здійснюється тільки з використанням ДБЖ зі схемою On -Line.

Після того , як Ви визначилися з типом ДБЖ , варто звернути увагу на наступні його характеристики:

Діапазон вхідної напруги ДБЖ (UPS) - верхній і нижній пороги вхідної напруги , при яких ДБЖ переходить на живлення від акумуляторної батареї. Чим ширше цей діапазон , тим менше ДБЖ переходить на батарею , зберігаючи її ємність і , в кінцевому рахунку , термін служби.

Час перемикання ДБЖ ( UPS ) - час переходу ДБЖ в автономний режим і назад. У апаратів класу Off- line і Line- interactive становить від 5 до 20 мсек , може викликати збої в підключеному навантаженні . В апаратах класу Оn- line час перемикання не існує ( дорівнює нулю ) .

Номінальна вихідна потужність ДБЖ (UPS ) - значення повної та активної потужностей обладнання , яке ДБЖ , певної моделі , може як завгодно довго забезпечувати якісною , нормованою за всіма параметрами напругою

Режим By- pass - тільки для ДБЖ On - line . У цьому режимі навантаження живиться безпосередньо від мережі відфільтрованою і захищеною від викидів напругою . Дозволяє підвищити надійність і уникнути застосування ДБЖ більшої , ніж це необхідно , потужності.

Холодний старт ДБЖ ( UPS ) - здатність ДБЖ включатися і забезпечувати живлення критичного навантаження при відсутності вхідної напруги в мережі живлення , отримуючи електроенергію від акумуляторної батареї.

При виборі ДБЖ необхідно враховувати його вихідну потужність. Чим більше пристроїв ви збираєтеся підключати до одного ДБЖ , тим вищу потужність буде потрібно. На практиці не рекомендується навантажувати ДБЖ більш ніж на 70-75 % його максимальної потужності.

Інша важлива характеристика ДБЖ - ємність акумуляторної батареї , від якої в підсумку залежить тривалість роботи в аварійному режимі підключеного обладнання. Однозначно відповісти на питання , який час може забезпечити ДБЖ в аварійному режимі , не можна. Все залежить від підключеного навантаження . Чим більше споживана потужність , тим менше тривалість роботи від акумуляторної батареї.

У більшості ДБЖ застосовуються свинцеві кислотні акумуляторні батареї , дуже схожі на самі звичайні автомобільні акумулятори. Різниця полягає в тому , що в батареях ДБЖ електроліт знаходиться в гелеподібному стані і не розливається при пошкодженнях корпусу ; батарея герметизирована , внаслідок чого вона не вимагає догляду , її можна встановлювати в будь-якому положенні без побоювання пролити наповнювач.

Незважаючи на те , що в різних ДБЖ використовується , здавалося б , одна і та ж батарейна технологія , спостерігаються широкі коливання терміну експлуатації батарей різних виготовлювачів . Це вельми важливо для користувачів , оскільки заміна батарей коштує дорого (до 50 % початкової вартості ДБЖ) . Їх вихід з ладу знижує ефективність системи , стає джерелом простоїв та зайвої головним болем.

На надійність батареї значний вплив робить температура. Так , згідно з даними випробувань виготовлювачів , термін експлуатації батареї при підвищенні температури на кожні 10 ° С знижується на 10 %. Це означає , що конструкція ДБЖ повинна передбачати її мінімальний нагрів. Всі ДБЖ з подвійним перетворенням гріються сильніше , ніж резервні або лінійно -інтерактивні . Це найважливіша причина , в силу якої ДБЖ останніх типів рідше потребують заміни батарей , ніж дорогі ДБЖ з подвійним перетворенням .

У різних ДБЖ термін експлуатації акумуляторних батарей становить від 1 року до 10 років залежно від температурного режиму , частоти циклів перезарядження батарей і , звичайно ж , технології виготовлення.

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308