Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Статті по електриці Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Призначення системи сніготанення

Електрична тепла піллога СТЕМ Івано-ФРанківськ Пілігрів водостоків СТЕМ ІВано-Франківськ Кабельний підігрів труб СТЕМ ІВано-ФРанкіськ Підігрів відкритих майданчиків СТЕМ Івано-Франківськ

 

 
Кабельні системи сніготанення та антизледеніння призначені для видалення снігу із зовнішніх площ і запобігання їхньому зледенінню при настанні заморозків після відлиги. Процес утворення льоду на поверхні залежить від конструкції зовнішньої площі, кількості "паразитного" тепла від будинків, теплотрас та ін, температури зовнішнього повітря, вологості, сили вітру й цілого ряду інших факторів. Нагрівальні кабелі для танення снігу й льоду встановлюються на зовнішніх площах - щаблях, доріжках, тротуарах, мостах та ін - там, де необхідно забезпечити безпеку пересування пішоходів і транспорту.

Призначення системи сніготанення
Кабельні системи обігріву за допомогою систем керування (терморегулятори, метеостанції) працюють доти, поки існує ймовірність утворення наледі, тобто поки не припиниться процес танення на поверхні і тала вода не буде видалена.
Алгоритм роботи системи управління: за допомогою датчиків температури й вологості відслідковує всі можливі ситуації й включає підігрів поверхні в необхідні проміжки часу.

Обігрів ступенів

Системи сніготанення івано-франківськ

Установка кабельних систем сніготанення на сходинка є ефективним засобом їхнього захисту від зледеніння. Рекомендується теплоізолювати сходинки особливо якщо вони відкриті знизу. При розрахунку довжини нагрівального кабелю необхідно врахувати додатковий відрізок кабелю для вертикального переходу з рівня на щабель (висота щаблів х число щаблів). Нагрівальний кабель укладається тільки на горизонтальній поверхні ступенів.

Обігрів тротуарів

Керування системою сніготанення Івано-Франківськ

Головна перевага систем сніготанення - автоматичне очищення проїзної частини та тротуарів і цілодобове підтримання їх поверхні в хорошому стані. Існують два способи установки системи - по всій площі або тільки в коліях.

Обігрів розвантажувальних площадок

Площадки для розвантаження і навантаження повинні бути безпечні для роботи, тому вони повинні завжди бути вільними від снігу і льоду. У разі якщо вони відкриті знизу, необхідно їх добре теплоізолювати знизу або збільшити встановлені потужність системи до 400 - 450 Вт/м2.

Вибір потужності

Системи сніготанення в Івано-Франківську

Досвід експлуатації встановлених систем сніготанення показує, що при правильному розрахунку параметрів і виборі комплектуючих система працює тільки у випадку снігопадів або відлиг з температурою, близькою до нуля. Виведена теоретично і підтверджена багаторічним досвідом установки і експлуатації більшості таких систем, встановлена потужність становить 300 - 400 Вт/м2 залежно від конструкції, теплоізоляції для зниження тепловтрат. В окремих випадках настановна потужність повинна бути збільшена до 450 - 500 Вт/м2, наприклад, на мостах і естакадах, оскільки вони практично завжди схильні до дії холоду і вітру зверху і знизу, і застосування теплоізоляції в їх конструкції часто не представляється можливим.

Вибір обладнання

Вибір обледнання для систем сніготанення

Для установки на зовнішніх площах використовують нагрівальні кабелі з погонною потужністю 28 Вт / м і вище. Для надійного закріплення кабелю із кроком, що відповідають розрахункам у процесі укладання застосовується монтажна стрічка. Можливе закріплення ліній нагрівального кабелю на сітці за допомогою хомутів.
В якості системи управління застосовується терморегулятори ETV або ETR з датчиком температури землі. Для досягнення максимальної економічності та ефективності системи застосовується ЕТО з вбудованим процесором і датчиками температури і вологості.

Монтаж кабельних систем обігріву.

Системи сніготанення та антиобледеніння

Нагрівальний кабель із розрахованим кроком укладають на рівну підготовлену підставу. За наявності перепадів висот товщина стяжки, що заливається буде різною по всій площі поверхні, що підігрівається, що призведе до нерівномірного прогріву. Важливо, по можливості, забезпечити гарну теплоізоляцію підстави, щоб звести до мінімуму тепловтрати вниз. В якості теплоізоляції рекомендується застосовувати матеріали, що мають достатню механічну міцність - екструдований пінополістирол, жорсткі мінвати.
Нагрівальний кабель укладають за допомогою монтажної стрічки. Монтажна стрічка кріпиться до поверхні з кроком 40 - 60 см в залежності від відстані між сусідніми витками нагрівального кабелю. Між лініями кабелю кріплять датчик температури в гофрованій трубці.
Після закінчення монтажу кабельних систем сніготанення необхідно накреслити план укладання із прив'язкою по місцю і зазначенням розташування сполучної і кінцевий муфт, термодатчика і ліній нагрівального кабелю.

Укладання в бетон системи обігріву


Покладений і надійно закріплений нагрівальний кабель заливається цементно-піщаною стяжкою, товщина якої повинна становити приблизно 50 мм. Цементно-піщана стяжка не повинна мати гострих каменів і повітряних кишень, щоб не пошкодити нагрівальний кабель і не допустити його перегріву.
Забороняється включати нагрівальний кабель до повного затвердіння стяжки. Як правило, цей час становить 28 днів.

Укладання під тротуарну плитку


1. Тротуарна плитка;
2. Пісок;
3. Нагрівальний кабель на металевій сітці;
4. Грунт.
У цьому випадку, на відміну від першого варіанту, нагрівальний кабель після укладання засипається тонким шаром піску 20 - 30 мм, на який надалі укладають тротуарну плитку. Роботи необхідно вести так, щоб не пошкодити кабель. У процесі укладання нагрівального кабелю, засипання піском і при укладанні тротуарної плитки необхідно контролювати цілісність кабелю і гофрованої трубки. Товщина тротуарної плитки зазвичай становить 60 - 100 мм. Т.к. загальна товщина шару над нагрівальним кабелем досягає 100 - 130 мм, рекомендується збільшити потужність системи на 10 -15%.

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308