Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ
Статті по електриці Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

на головну сторінку розділу електричні теплі підлоги

Теплі підлогиПоетапний монтаж електричних теплих підлог

Електрична тепла піллога СТЕМ Івано-ФРанківськ Пілігрів водостоків СТЕМ ІВано-Франківськ Кабельний підігрів труб СТЕМ ІВано-ФРанкіськ Підігрів відкритих майданчиків СТЕМ Івано-Франківськ

Монтаж електричної теплої підлоги Івано-Франківськ

 

Порівняйте наші ціни на електричну теплу підлогуї

Ціни на терморегулятори для теплої підлоги

Рядовому споживачеві буває важко усвідомити, що при всій привабливості системи «тепла підлога» його установка теж може бути простою і доступною, а не складною і витратною. Це в повній мірі можна відчути, якщо зупинити свій вибір на системі Nexans: розроблена за типом конструктора, система збирається в строгій послідовності з окремих елементів, міцність і надійність з'єднання яких не викликає нарікань.
У цій статті ми розглянемо правила, послідовність і особливості такого важливого процесу, як укладання теплої підлоги і сподіваємося, що наші поради допоможуть врахувати складні моменти і в той же час уникнути типових помилок при організації системи.

Перший етап: Вибір схеми укладання.
Планування і підготовку до укладання «теплої підлоги» потрібно виробляти ще на етапі капітального ремонту або заливки чорнової підлоги, а ніяк не в готовій до заселення житлоплощі.
Якщо ж систему потрібно встановити в готовій квартирі на зміну старому підлоговому покриттю, радимо звертатися до наших спеціалістів за детальною консультацією, так як технологія в цьому випадку дещо змінюється в порівнянні зі стандартною.
На плані окремого приміщення або всієї квартири необхідно розмітити схему укладання і місце підключення нагрівального кабелю, а також визначити розташування термостата і датчика.

Якщо в приміщенні є сантехнічні установки або стаціонарні меблі - ці площі можна не обігрівати, за рахунок чого заощаджується значна частина обладнання, а в процесі експлуатації витрата електроенергії буде відчутно знижено.

Крім перерахованого, правильна розмітка продовжить термін експлуатації системи «тепла підлога», так як правильне укладання теплої підлоги виключає постійний тиск на нагрівальні елементи.

Схема вкладання теплої підлоги

Другий етап: теплоізолюючий шар.
Для того щоб не обігрівати приміщення на нижньому поверсі, подбайте про теплоізолюючий шар. Властивості нагрівального кабелю такі, що тепло розходиться радіально на всі боки, а значить, через незаізольовану підлогу може втрачатися до 30% теплової енергії. У той час як підлога у вашій квартирі буде обігріватися лише рештою 70%. Якщо під вашою квартирою знаходиться підвал або будь-яке інше неопалюване приміщення, то теплоізоляційний прошарок стає обов'язковою.
Дослідження і практичний досвід показали, що укладання теплої підлоги на теплоізоляційні й тепловідбиваючі матеріали підкладки гарантує 90 - 95% тепловіддачі - економія на енерговтрат очевидна.
Якщо поверхня підлоги в приміщенні задовільно рівна, то теплоізолюючий матеріал укладають прямо на неї.

Вкладання теплоіхоляції

Третій етап: Укладання і закріплення нагрівального кабелю.
Одним з критичних моментів для теплої підлоги є укладання і закріплення кабелю. Це можливо здійснити двома способами: за допомогою монтажної стрічки або металевої сітки.
Монтажна стрічка являє собою гнучкий матеріал з наявними кріпленнями для кабелю. На металевій сітці кабель закріплюється хомутами. Крім можливості закріпити кабель бажаним числом кріплень, монтажна сітка зручна ще й тим, що забезпечує додаткову жорсткість, перешкоджаючи втоплення теплового кабелю в ізоляційному шарі і даючи додаткову міцність цементній стяжці.
Якщо ваш теплоізоляційний матеріал не має тепловідбиваючого покриття, зробіть цей шар самостійно шляхом укладання шару щільної алюмінієвої фольги прямо на теплоізоляційний матеріал.

Укладання нагрівального кабелю Івано-Франківськ

Четвертий етап: Нанесення розмітки.
Перенесіть схему розташування сантехнічних виробів і меблів на поверхню підлоги яскравою клейкою стрічкою, а вільне місце почніть розмічати для подальшої прокладки кабелю. Правильна і докладна розмітка дозволить уникнути випадкових ушкоджень готової теплої підлоги при установці сантехніки і монтажі меблів.
Дійте послідовно, пам'ятаючи про місця розташування датчиків і термостата. Враховуйте, що перехресна укладання кабелю неприпустима. Необхідно також дотримувати оптимальну відстань між рядами, укладаючи комплект кабелю рівномірно.

Нанесення розміткиНанесення розмітки на теплу підлогу

П'ятий етап: Монтування кабелю на підлогу.
Важливим моментом, який має передбачатись при укладанні теплої підлоги - це номінальна потужність системи в розрахунку на 1 кв.м. Виходячи з цього, проводиться монтаж комплекту з заданим інструкцією кроком між смугами.
Починаючи укладання кабелю, перевірте опір і цілісність всіх компонентів. Дуже зручною властивістю для зручного монтажу кабелю виробництва компанії Nexans є запам'ятовування їм заданої форми.

Монтування кабелю на підлогуМонтаж кабелю на підлогу Івано-ФранківськЕлектричний обігрів пілоги

Відмітка «SPLICE» говорить про місце з'єднання теплового кабелю з електричним. Слідкуйте за тим, щоб це місце було розташоване в зоні цементної стяжки і як можна ближче до місця підключення термостата. Відстань до найближчої стіни не повинно бути менше 20 - 30 см, а сам відрізок з'єднання неодмінно повинен залишатися прямим і не піддаватися перегину щоб уникнути непотрібних тріщин або переломів цього важливого вузла.

Безмуфтове зєднання

Шостий етап: Монтаж терморегулятора системи.
Кожен комплект системи «тепла підлога» обов'язково має в своєму складі терморегулятор, покликаний налаштовувати температуру обігріву за бажанням господарів. Уважно вивчіть інструкцію і уточніть неясності у професіоналів. Монтувати установку слід на зручній висоті 80 - 100 см від підлоги, виконуючи всі вимоги схеми зборки та монтажу.

Терморегулятори для теплої підлогиТерморегулятори Івано-Франківськ

Застосування в системі терморегулятора з датчиком підлоги тягне за собою деякі особливості, які слід враховувати:
- Використовуйте датчик підлоги, розмістивши його в порожнині гофротрубки, яка забезпечить вам легку процедуру заміни датчика;
- Розміщувати датчик підлоги слід рівновіддаленим від сусідніх витків нагрівального кабелю, забезпечуючи максимальну щільність прилягання до поверхні підлогового покриття;
- Тримайте на контролі стан датчика в процесі заливання підлоги цементом - гофротрубка не повинна занурюватися в розчин.

Монтаж теплих підлог Івано-Франківськ

Сьомий етап: Виконання цементної заливки підлоги.
Змонтований кабель знову тестується на наявність належного опору, перевіряється стан сполучної муфти «SPLICE», яка неодмінно розташовується в зоні майбутньої стяжки.
Потім, підготовлений розчин рівномірно розподіляють по всій поверхні підлоги, проводячи розрівнювання виключно вздовж рядів нагрівального кабелю.
Висота стяжки, що споруджується на стандартній бетонній підлозі, складає 3 - 5 см в залежності від вимог виробника. Слідкуйте, щоб цементно-піщана суміш не утворювала порожнин. Наявність порожнин у стяжці не тільки знизить тепловіддачу системи, але і може викликати локальний перегрів елементів системи і порушення її працездатності.

Заливання кабелю стяжкою

Закінчивши заливку піщано-цементним розчином, знову слід перевірити електротестером цілісність кабелю і тільки за відсутності неполадок залишити стяжку на час застигання. Застиглу стяжку покривають підлоговим покриттям - ламінатом, кахельною або кам'яною плиткою, лінолеумом. Ламінований паркет, паркетну дошку або будь-яку натуральну підлогу слід вибирати з обережністю, зіставляючи допустимі температури нагріву матеріалів з номінальними температурами роботи системи «тепла підлога».

Монтаж кабелю в стяжку

Якщо ви плануєте викласти в приміщенні паркет, подбайте заздалегідь про вибір відповідної системи, потужність якої буде оптимальною - а це не більше 80 - 100 Вт / кв.м. Перед укладанням паркету слід провести його сушку до рівня вологості деревини не вище 4 -6%.
Укладання теплої підлоги завершене, але не поспішайте включати нагрівальний елемент до повного затвердіння стяжки! Ці терміни обмежуються тижнем для мастики і 30 днями для бетону. Якщо знехтувати рекомендаціями, то в стяжці можуть утворитися тріщини, здатні пошкодити навіть цілісність нагрівального кабелю і підлогового покриття!
Тепер, маючи на руках докладну покрокову інструкцію, ви отримали загальне уявлення про особливості процесу, а ось питання, які неодмінно виникають, вам допоможуть вирішити наші фахівці, що мають багаторічну практику з планування та монтажу «теплої підлоги» різного типу і модифікацій. Ми завжди готові допомогти вам порадою і дати детальну кваліфіковану консультацію.

 

 


Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308