Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Статті по електриці Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Електрична тепла підлога

Електрична тепла піллога СТЕМ Івано-ФРанківськ Пілігрів водостоків СТЕМ ІВано-Франківськ Кабельний підігрів труб СТЕМ ІВано-ФРанкіськ Підігрів відкритих майданчиків СТЕМ Івано-Франківськ
У всьому світі все більше і більше людей дізнаються про комфорт теплої підлоги. Подібна система опалення личить практично для будь-якого типу підлоги і може бути використана як в житлових будинках, так і в офісних будівлях.

Електрична тепла підлога івано-франківськ

Система «тепла підлога» не займає корисну площу приміщення, як громіздкі опалювальні радіатори. Тепло рівномірно розподіляється по всьому приміщенню, створюючи комфортну для людини температуру. Більш того, Вам ніколи не доведеться стирати з різних частин системи пил, і ви зможете використовувати весь вільний простір кімнати на свій розсуд. Установка електронного термостату дозволяє вибрати необхідний температурний режим, регулює споживання електроенергії, зводячи його до мінімуму.
Нагрівальні кабелі Nexans завжди відрізнялися високою якістю, безпекою та надійністю. Такі розробки, як двожильний кабель, прихована сполучна муфта і вдосконалений екран у кабельних сіток Millimat, дозволили нам крокувати в ногу з часом, значно знизивши ризик виходу кабелю з ладу.
Вся продукція розробляється і тестується відповідно з такими міжнародними стандартами, як МЕК і CENELEC, в той же самий час відповідаючи вимогам європейських стандартів на кабель середньої напруги.
Продукція також сертифікована відповідно до стандартів якості ISO 9001 та захисту навколишнього середовища ISO 14001 та EMAS. Гарантійний термін служби продукції компанії Nexans складає 20 років.

Система тепла підлога - опис системи

Система «тепла підлога» включає в себе три основні елементи - нагрівальний кабель, терморегулятор і термодатчик. Принцип її дії наступний: кабель укладається під бетонну стяжку, на яку можна покласти будь-яке підлогове покриття (паркет, лінолеум, плитку).

 Температуру нагріву системи постійно відстежує і регулює система з терморегулятора (автоматично або вручну) і датчика. Нагрівальний кабель складає основну і найбільш важливу частину конструкції системи, тому вимоги до його безпеки і надійності пред'являються на досить високому рівні. При будь-якому виході з ладу кабелю можливо провести діагностику, незважаючи на те, що він знаходиться під цементною стяжкою на глибині 30 - 50мм.

За кількістю проводящих жил бувають-одножильні TXLP / 1 або двожильні TXLP / 2.

Система тепла підлога - тепло і затишок Вашого будинку.

 

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308