Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Статті по електриці Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Управління системою антиобледеніння

Керування системою антиобдеженіння

Система антизледеніння містить у собі:

- нагрівальну частину, що складається з гріючих кабелів і аксесуарів для їх кріплення на покрівлі, і безпосередньо виконує завдання перетворення опадів у вигляді снігу або інею у воду аж до повного їх видалення. До складу гріючої частини можуть входити також воронки з вбудованим підігрівом, деякі елементи снігозатримання, що взаємодіють з гріючими елементами.
- розподільну мережу, що забезпечує живлення для всіх елементів гріючої частини і проведення інформаційних сигналів від датчиків до щита управління. До складу системи входять силові та інформаційні кабелі, відповідні умовам роботи на покрівлі, розподільчі коробки і кріпильні елементи.
- систему управління, що містить шафу управління, спеціальні терморегулятори, датчики температури, опадів і води, пускорегулюючу та захисну апаратуру, відповідну потужності системи і класу виконання шафи управління.

Основні вимоги до гріючих кабелів:

кабелі гріючої частини і розподільної мережі розміщені на покрівлі, що накладає на них цілий ряд спеціальних вимог - стійкість до атмосферних опадів, сонячної радіації, розширений діапазон робочих температур (від -40 ° С до +90 ° С), досить висока механічна міцність, висока міцність оболонки;
ці елементи є струмопровідними, причому, як правило, системи живляться від мережевої напруги в 220 або 380В. Тому дуже важливо при проектуванні всієї системи слідувати вимогам ПУЕ, в тому числі по опору ізоляції всіх гілок, що живлять нагрівальні кабелі;
нагрівальні кабелі, що монтуються на покрівлі, в обов'язковому порядку повинні мати двошарову ізоляцію, металевий екран у вигляді обплетення або обмотки фольгою чи стрічками, оболонку, стійку до сонячної радіації та атмосферних опадів і та володіти достатньою механічною міцністю. Ті ж вимоги пред'являються до оболонки кабелів розподільчої мережі.

Лише наявність цього дозволяє створювати зовсім безпечні і досить ефективні системи антиобледеніння.

Характерні для покрівельних систем антизледеніння потужності легко розраховуються, якщо виходити з того, що фактично споживана потужність гріючого кабелю складає від 25 до 60 Вт / м. Як правило, кабелі встановлюються по периметру покрівлі (можливо, у кілька ниток, або змійкою), і по всій довжині водостоків. Тому діапазон потужностей становить від 4 до 40 кВт. Область значень вище 25 кВт, як правило, відноситься до спеціальних систем, проектованим в індивідуальному порядку, і для вирішення ряду специфічних завдань, наприклад, постійного відведення снігових мас для полегшення навантаження на будівельні конструкції, або забезпечення світлопрозорості покрівлі.

Існують системи в 100 і більше кВт. Одна з відомих у світі найбільш потужних і складних покрівельних систем видалення снігу (і забезпечення цілорічної світлопрозорості) встановлена на даху реконструйованого Старого Гостиного двору в м. Москві (більше 4 МВт встановленої потужності).

Управління системами

Алгоритм управління системами антиобмерзання незалежно від використаної апаратури повинен відповідати фізичним процесам утворення наледі на даху. Тому вибір апаратури того або іншого виробника визначається, насамперед, її відповідністю фізичним процесам, можливістю налаштування на особливості конкретного будинку й кліматичної зони, надійністю і ціною.

Як правило, в комплект до так званого "дахових" термостату додаються датчик температури зовнішнього повітря і датчик опадів . Датчик опадів являє собою плоский елемент з двома електродами, оснащений підігрівачем вельми малої (5-10 Вт) потужності (часто живиться напругою 12В). При наявності вологи між електродами стан датчика змінюється, і система отримує сигнал про наявність опадів. Деякі фірми випускають два датчики в одному корпусі, причому, підігріванням оснащений тільки один. Такий елемент в стані диференціювати тип опадів, в тому числі реєструвати паморозь і іній. Всі виробники випускають датчики в захищеному від вологи виконанні, як правило, з відповідними кріпильними вузлами.

У деяких випадках знаходять застосування датчики присутності вологи для лотків або водостоків, засновані на тому ж принципі. Їх застосування дозволяє контролювати момент відходу води з горизонтальних частин покрівлі (лотки і жолоби), після чого їх можна відключати. Це трохи підвищує вартість системи, але робить її вельми економною в експлуатації.

Основні виробники комплектних наборів апаратури управління - EBERLE (Німеччина), ССТ (Росія), OJ (Норвегія), RAYCHEM (США).

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308