Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Статті по електриці Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Вибір нагрівального кабелю для системи антиобледеніння

Перед тим як визначитися з вибором системи сніготанення, необхідно зрозуміти, з чим доведеться боротися даній системі і на покрівлі якій конфігурації вона буде встановлена.

Для сучасних систем антиобледенніння використовують в основному 2 типи нагрівальних кабелів - резистивні та саморегулюючі. Принцип роботи резистивного нагрівального кабелю полягає в нагріванні металевої жили під час проходження по ній струму.
Переваги резистивних кабелів - простота конструкції, висока технологічність і низька вартість. Монтаж нагрівальних секцій на об'єкті займає мало часу і не складний Правда якщо кабель одножильний (фаза подається на один кінець кабелю а нуль - на другий) виникає необхідність підвеження до нього двох проводів живлення, або зведення обох холодних кінців кабелю в одне місце... Недоліки - необхідність використання секцій строго заданої довжини та значно менша надійність. Резистивний елемент вимагає безперестанного тепловідбору по всій довжині нагрівальної жили. Засмічення елементу ринви опалим листям призводить до припинення тепловідбору в даному місці і може призвести до перегорання кабелю. Також часто буває випадок, коли власники для економії електроенергії осінню взагалі вимикають систему антиобледеніння а вмикають запізно, коли ринви та водостоки заповнені замерзлим льодом. Робити таке категорично забороняється. Резистивний кабель розтоплює навколо себе лід на відстані приблизно 1 см, в ці канали з кінців заходить повітря, яке є дуже поганим теплопровідником, тепловідбір припиняється і кабель перегорає..

Саморегулюючий нагрівальний кабель базується на спеціальній матриці, яка змінюює свою тепловіддачу(потужність) залежно від навколишніх умов.
Переваги саморегулюючих кабелів -

• Висока надійність - немає небезпеки перегорання кабелю в місцях перехльосту.
• Простота монтажу - можна різати на ділянки необхідної довжини прямо на місці монтажу.
• Простота ремонту - точність визначення несправної ділянки становить 1 м, при ремонті можна замінити тільки несправну ділянку.
• Економія енерговитрат досягає 30-50%, а при використанні термостатів - до 80%. Особливо це актуально для об'єктів з потужністю систем обігріву вище 10 кВт, де в середньому економія на електроенергії в рік сягає від 600 євро і вище. А вартість системи буде становити 3500-4500 євро.
• Висока питома потужність (до 64 Вт / м) дозволяє кабелю ефективно працювати навіть в найважчих кліматичних умовах.
• Стійкість до перегорання, до впливу корозійних і органічних середовищ (що дозволяє використовувати в суворих умовах екології міста і на м'яких покрівлях).

До недоліків можна віднести вищу за резистивний кабель ціну.

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308