Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ
Статті по електриці Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

на головну сторінку розділу електричні теплі підлоги

Теплі підлогиТерморегулятори для теплої підлоги

Ціни на терморегулятори для теплої підлоги

Сьогодні на ринку представлені всі види термостатів для «теплих підлог», а саме: термостати кімнатні з датчиком температури підлоги, терморегулятори для теплої підлоги з датчиком температури повітря, терморегулятори програмовані, терморегулятори для монтажу під штукатурку і на Дін-рейку.

Який же вибрати терморегулятор для теплої підлоги?

Перш за все термостат (терморегулятор) для теплої підлоги повинен виконувати свою функцію, а саме, забезпечувати підтримку в приміщенні заданої температури або зміну її в часі згідно програми. Крім того, він зобов'язаний відповідати по комутованій потужності встановленій системі. Слід зазначити, що за сучасними нормами гранично допустима потужність побутових термостатів для теплих підлог становить 3 кВт, і це немало, адже приблизно стільки ж споживає пральна машина.

Коротко опишемо основні типи терморегуляторів для теплих підлоги

Найпоширенішими є звичайні механічні терморегулятори , переважно з вимикачам та колесом регуляції температури - вони є найдешевші, найпростіші в користуванні. Колесом прокрутки ви задаєте бажану температуру теплої підлоги, яку вимірює вмонтований в підлогу датчик. При досягненні даної температури терморегулятор вимикає нагрівальний кабель, про охолодженні стяжки на декілька градусів електрична тепла підлога знову вмикаєтсья.

Терморегулятор з електронним табло виконує попередню функцію, крім того на табло можна побачити температуру електричної теплої підлоги.

В програмованому терморегуляторі ви можете задати декілька температурних режимів протягом доби для кожного дня тижня. Наприклад тепла підлога в кухні кожного робочого дня вмикається о 6.00 та вимикається о 8.30 - цього достатньо, щоб сім'я зібралась до роботи/школи/інституту з комфортом. Наступний раз підлога вмикається в 16,00 та вимикається в 22.00 забезпечуються комфорт ввечері. Даний тип терморегуляторів найдорожчий в ціні але значно заощаджує кошти.

Кожен з даних терморегуляторів має варіант для монтажу в щиток та для монтажу в коробку по типу вимикача або розетки.

Перейдемо до наступного розділу - поетапний монтаж електричної теплої підлоги

 

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308