Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Статті по електриці Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Вибираємо теплу підлогу самостійно.

Електрична тепла піллога СТЕМ Івано-ФРанківськ Пілігрів водостоків СТЕМ ІВано-Франківськ Кабельний підігрів труб СТЕМ ІВано-ФРанкіськ Підігрів відкритих майданчиків СТЕМ Івано-Франківськ


Розділ: Теплі підлоги
Вибрати і розрахувати теплу підлога самостійно правильно не так складно, як це може здатися на перший погляд. Весь процес вибору теплої підлоги укладається в чотири досить прості кроки, кожен з яких я постараюся докладно описати. Наведені нижче правила вірні для міської квартири - у міській квартирі основним джерелом тепла є батареї водяного опалення, а теплі підлоги встановлюються як додатковий (комфортний) обігрів. Більш складні правила підбору діють для випадків основного опалення, для обігріву лоджій і балконів, відкритих майданчиків і т.д.
Принцип роботи електричних теплих підлог дуже простий - при їх монтажі по всій площі, обраній Вами під укладку, розкладається спеціальний гріючий кабель (існує два основних їх виду), після чого зверху кабель заливається або піщано-цементним розчином, або плитковим клеєм (в залежності від типу покладеного кабелю) і зверху укладається підлогове покриття. Таким чином, вся поверхня підлоги стає джерелом тепла в приміщенні. Основний плюс теплих підлог - це створюваний ними тепловий комфорт, а для нашої погоди, коли велику частину року скоріше можна віднести до прохолодної, це саме те, що потрібно.

     Крок 1. Визначаємо для себе, який тип теплих підлог ми плануємо використовувати. На даний момент найбільш широко поширені два види електричних теплих підлог - нагрівальні кабелі і надтонкі теплі підлоги (мати). Основна різниця між ними - у висоті, на яку підніметься рівень підлоги в приміщенні після монтажу теплих підлог. Нагрівальні кабелі заливаються піщано-цементним розчином (стяжкою) висотою 4 - 6 см, не рахуючи підлогового покриття - тобто при використанні плитки в якості покриття треба додати ще 1 см. Надтонкі теплі підлоги заливаються шаром плиткового клею не більше 0,5 см, на який укладається плитка для підлоги, тобто рівень підлоги виростає всього на 1,5 см. Також є різниця і в обсязі виконуваних робіт - зрозуміло, що влаштування навіть 4-х сантиметрової піщано-цементної стяжки більш трудомісткий процес, ніж укладання тонкого шару плиткового клею. Крім того, час повного застигання стяжки - не менше 28 днів, в той час як півсантиметровий шар плиткового клею висихає всього за 3 - 4 дні. Тобто об'єктивно надтонкі підлоги краще підходять для міської квартири за більшістю параметрів, але є і один мінус - це їх ціна: вони істотно дорожче нагрівального кабелю на ту ж площу.

       Крок 2. Підрахунок «чистої» площі укладання. І кабелі, і мати укладаються тільки на «чисту», не зайняту нерухомо встановленими меблями або меблями на масивномій підставі, площу. У ванній кімнаті теплі підлоги не укладаються під ванну, пральну машину, душову кабіну, на кухні - під холодильник, плиту і кухонні меблі і т.д. Розрахунок, таким чином, дуже простий - із загальної площі приміщення віднімаємо площу всієї великогабаритної побутової техніки, сантехніки та меблів, за винятком столів та стільців.

       Крок 3. Вибір потрібного комплекту теплої підлоги. Якщо Ви зупинилися на надтонких підлогах, то вибір ведеться виходячи з «чистої» площі укладання. Ви переглядаєте весь ряд площ укладання, пропонований виробником, і вибираєте з нього найближчий до Вашої площі, але в меншу сторону. Наприклад, якщо «чиста» площа у ванній кімнаті склала 3,2 м2, то вибирати слід комплект з позначеною площею укладання в 3 м2. Є, правда, два винятки з цього правила. Перше - якщо приміщення має складну конфігурацію «чистої» площі (наприклад, ванна кімната щільно заставлена сантехнікою), то має сенс вибрати комплект не на одну, а на дві позиції менше. Наприклад, для тієї ж ванної кімнати з «чистою» площею 3,2 м2, але зі складною її конфігурацією, має сенс брати комплект не на 3 м2, а ближче до 2,5 м2. Друге - в туалет завжди має сенс брати найменший із пропонованих комплектів. У будь-якому випадку, Ви завжди можете звернутися до нас за консультацією.

        Крок 4. Вибір термостата. Термостат (терморегулятор) є невід'ємною частиною комплекту теплої підлоги. Його призначення - підтримка заданої Вами температури на поверхні підлоги і захист кабелю від перегріву. Умовно по функціях всі терморегулятори можна розділити на дві групи - прості і складні, причому наявність рідкокристалічного дисплею ще не означає приналежність термостата до групи складних ... Єдина функція простих термостатів - підтримка заданої Вами температури на поверхні підлоги В БУДЬ ЯКИЙ момент часу. Тобто, коли б Ви не заміряли температуру підлоги, вона завжди буде дорівнює заданій - вранці, вдень, ввечері, вночі ... При цьому треба розуміти, що в будні дні, наприклад, у такій роботі теплої підлоги сенсу немає - більшу частину дня ми на роботі, вночі ми спимо і, отже, не можемо насолоджуватися комфортним теплом наших підлог. У будні дні тепла підлога нам потрібен кілька годин вранці та кілька годин увечері - весь інший час тепла підлога, виходить, працює «вхолосту», але при цьому споживаючи електроенергію. Якщо Ви не хочете платити за непотрібний час роботи теплої підлоги - то треба вибирати термостати складні, тобто програмовані. Вони дозволяють задавати зручний для Вас графік роботи підлог, підтримуючи підвищену температуру поверхні саме тоді, коли це необхідно, і знижуючи її у Вашу відсутність. Такі термостати дорожчі, зрозуміло, але, так як вони дозволяють економити від 30 до 50% електроенергії в порівнянні із звичайними термостатами, різниця в ціні окупиться протягом півроку - року експлуатації такого термостата. Також, чим більше площа покладеної теплої підлоги і його потужність, тим більше виправдана і вигідна покупка програмованого термостата.

       Останнє зауваження. При купівлі теплих підлог зверніть увагу на можливість безкоштовного монтажу, його терміни, а також на термін гарантії, наданої на теплі підлоги і терморегулятори. Також перевірте правильність заповнення продавцем гарантійного талона, наявність всіх комплектуючих та аксесуарів для монтажу теплої підлоги, наявність датчика.

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308