Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Статті по електриці
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Чи передавати підстанцію на баланс РЕМ

Для багатьох забудівельників, яким необхідна велика потужність в технічних умовах прописується необхідність будування трансформаторної підстанції 10/0,4 кВ. Це є нормальна практика, тому що на сучасних підприємствах та багатоквартирних будинках необхідна електрична потужність різко зростає в порівнянні з попередніми десятиріччями, і старі сільські, а тим більше міські підстанції просто нездатні пропустити крізь себе всю потужність.

Трансформаторна підстанція

І от щасливий забудівельник, пройшовши через усі кола бюрократії, виробляє проект на будівництво кабельної або повітряної "десятки" і трансформаторної підстанції. Електромонтажна організація надає всі необхідні документи, і ви тримаючи під пахою товстеньку папочку, ідете в Район Електричних Мереж (РЕМ), і тут зазвичай вам в добровільній формі пропонують передати придбану вати трансформаторну підстанцію безкоштовно у власність РЕМ

Зараз ми розглянемо всі можливі переваги і недоліки такої передачі:

Недоліки:

- ви купляєте ТП за гроші, а передаєте на баланс РЕМ безкошовно.

-якщо на трансформаторній підстанції є резерв потужності більший, за прописаний в ваших технічних умовах, то розпоряджатись нею буде вже РЕМ.

-Землю, на якій змонтована трансформаторна підстанція Ви такж передаєте РЕМ

- Ви забов'язані надавати персоналу РЕМ вільний доступ Підстанції

Переваги:

- Ви не платите компенсації за втрати холостого ходу. У випадку,коли ТП на балансі у власника, йому щомісячно нараховується плата за потужність, втрачену на холостому ході трансформатора. Для трансформатора 400 кВА це приблизно 1000 грн. У випадку, коли ТП на балансі РЕС, ці втрати включаються у вартість 1 кВт, і в сумі виходить доволі дешевше.

-Вам не потрібно тримати в штаті, або по договору людину з високим рівнем допуску по електробезпеці. Якщо трансформаторна підстанція належить забудівельнику, необхідно обов'язково мати відповідального за електрогосподарство, що також створює додаткові витрати.

-Ви не платите за ремонт. Якщо пошкодилась трансформаторна підстанція, або лінія 10 кВ, що її живить, РЕМ забов'язаний власними силами і коштами усунути пошкодження. В противному випадку всі ці витрати лягають на ваш гаманець.

Отже проаналізувавши всі переваги і недоліки можемо сказати, що єдиним суттєвим недоліком є анулювання залишкової потужності на підстанції в момент передачі. Тому ми рекомендуємо Вам підбирати необхідну вам потужність під максимальну пропускну здатність ТП, або кооперуватись для цього декільком забудівельникам і передавати ТП на баланс РЕМ

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308