Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

ВКПП АНОЯ Статті по електриці
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 

Кабельні мережі сучасних підприємств

Кабельна мережа має велике значення для роботи великого підприємства, що займається виробництвом будь-якої продукції. За статистикою, навантаження на такого типу підприємствах, щорічно збільшується майже на 10%. Тому, необхідно будувати кабельну мережу з урахуванням перспективи розвитку підприємства. Якщо не враховувати це, то дуже часто трапляється так, що згодом потрібна реконструкція або повна заміна існуючої схеми. При побудові нової системи необхідно вибрати той спосіб прокладки, який прийнятний для існуючої навантаження з урахуванням перспективи розвитку підприємства, а також з урахуванням транспортних і технологічних комунікацій, щільності забудови, потужності електроживильних установок і якості грунту.

Кабельні мережі

Одним з найпоширеніших видів, за якими будується кабельна мережа, є змішана прокладка. Вона має на увазі, що в результаті аналізу умов і вимог до приміщень і будівель підприємства, підбираються і комбінуються різні види кабелю і використовуються різні види прокладки.
Якщо підприємство має великі промислові цехи, то може застосовуватися побудова, як внутрішньоцехових мереж, так і тих, які називають позацеховими. У чому різниця між ними? Внутрішньоцеховий спосіб має на увазі той факт, що стандарти дозволяють робити відкриту прокладку на конструкціях, в трубах і т.п. А зовнішньоцехова прокладка підпорядковується іншим вимогам. В даному випадку використовуються блоки, канали, траншеї, естакади та інші місця, придатні фізично для даних робіт. Особливо ненадійні прокладки в траншеях. В результаті інших земляних робіт, які можуть проводитися пізніше, можливі пошкодження.
Якщо розглядати прокладку усередині приміщення, то кабельна мережа може бути як прихованою, так і відкритою. Відкрита прокладка вимагає менше часу при монтажі і завжди візуально проглядається. Можливо, це не відповідає естетичним нормам, але зате економить час при монтажі. Однак даний вид прокладки вимагає бездоганного дотримання техніки протипожежної безпеки.

Кабельні мережі на підприємствах

Існує ще такий вид, як суміщена прокладка. При такому варіанті місця прокладки повинні відображатися в проектах. Кабельна мережа повинна гармонійно вписуватися в повну схему, яка містить і електричну, і технологічну, і сантехнічну мережі. Наша компанія готова досліджувати умови і запропонувати оптимальний варіант прокладки, з урахуванням тих вимог, які пред'являються в проекті.

 

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308