Зателефонуйте нам: 095 348 9731, ‎068 993 1998

Зелений тариф

Електрична тепла підлога Nexans

СТЕМ - продаж та монтаж сучасного електрообладнання.

Хочете придбати товар, який вам сподобався по найкращій ціні - відвідайте наш

інтернет магазин

Матеріали для електромонтажу
Untitled Document

Новини

 

Сонячні батареї

Комплекти для зеленого тарифу

 Untitled Document

на головну сторінку розділу конденсаторні установки

Конденсатори силові косинусні для компенсації реактивної потужності напругою 0,4 (0,69) кВ газонаповнені.


КОНСТРУКЦІЯ

У конденсаторах застосовують металізований плівковий поліпропіленовий діелектрик. Обкладки конденсатора являють собою тонке металеве напилення на поверхнях плівки. Обмотки змотуються в рулони і розміщуються в циліндричних корпусах конденсатора. У результаті спеціальної вакуумної обробки вдалося збільшити термін служби конденсаторів до 130 000 годин, а допустимий пусковий струм до 200 крат від номінального (це особливо важливо для систем, компенсуючих реактивну потужність). Наповнення інертним газом (таким, як азот), замість масла виключає можливість ушкоджень, займань або забруднень навколишнього обладнання. Конденсатори мають властивість самовідновлення при перевантаженнях, що забезпечується завдяки використанню самозатягуючої плівки в якості діелектрика. У момент пробою (разового, випадкового) металізована область плівки випаровується, тим самим ізолюючи канал пробою і робить неможливим процес подальшого руйнування конденсатора. Згодом канал пробою затягується.

косинусні конеднсатори 

захист конденсаторов

При перегріві конденсатора, у разі аварійних режимів експлуатації, відбувається підвищення внутрішнього тиску на верхню кришку, яка жорстко пов'язана з вступними контактами. Відбувається прогин кришки і як наслідок розмикання головних електричних контактів . Додатковий захист конденсаторів реалізується за допомогою регулятора реактивної потужності, за допомогою якого здійснюється управління ступенями конденсатор - контактор. В умовах мереж, що містять підвищений рівень вищих гармонік, косинусні конденсатори необхідно використовувати спільно з антирезонансними дроселями. Така система реалізована в фільтрових конденсаторних установках.

Переваги сучасних плівкових газо наповнених конденсаторів

Малі втрати
Компактні розміри і мала вага
Самовідновлення діелектрика
Відключення при перегріві
Екологічність (відсутність масла)
Всі силові конденсатори комплектуються спеціальними розрядними резисторами, що зменшують напругу на виводах до безпечних 40 В протягом 1 хв. після відключення.

 

на головну сторінку розділу компенсація реактивної потужності

Ми відправляємо службами доставки в будь-який куточок України

Кабельний підігрів трубопроводів

стабілізатор напруги Частотний перетворювач

Кабельний обіргів, альтернативна енергетика - 095 820 5556

Електромонтаж 050 373 9418 Інтернет-магазин - 067 177 8308